Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077’ye Steam Deck Desteği Geldi

Cyberpunk 2077 Yama 1.52 Yayınlandı; Steam Destesi Desteği Eklendi. Cyberpunk 2077, 1.52 yamasını aldı. Güncelleme oyuna bir dizi düzeltme getiriyor – PC’de 36 ve konsollarda 44. Ayrıca Steam Deck desteği de sessizce eklenmeye başlandı.

Yakın zamanda Cyberpunk 2077’de herhangi bir sorunla karşılaştıysanız, sorunun çözülmüş olması çok olasıdır. Bugün oyun, PC’de 36, konsollarda 44 ve Stadia sürümünde 45 olmak üzere bir dizi düzeltme sunan 1.52 yamasını aldı. Oyun, görevler, arayüz ve grafikler için küçük düzeltmeler içerir. Yamanın “boyutu”, indirmek istediğiniz platforma bağlı olarak değişiyor – PC’de 1,22 GB (GOG) ve 6,9 ​​GB (Steam) ve hatta konsollarda 26,7 GB (PS4). En azından, Reddit’te kullanıcılar bu şekilde bildiriyor. Zira bizim bütün platformlardan bilmemize imkan yok, zaten sadece Steam üzerinden oynuyoruz.

Güncellemenin boyutundaki fark, kısmen yukarıda belirtilen değişiklik sayısından kaynaklanmaktadır, ancak yalnızca bundan dolayı değildir. SteamDB veritabanında Cyberpunk 2077’nin Steam Deck için destek aldığı bilgisini buluyoruz.

İlginç bir şekilde, yamanın resmi açıklamasında bundan bahsedilmiyor. Yokluğu muhtemelen Steam Cyberpunk 2077’deki oyun kartında görünen bilgilere göre Valve’in mobil donanımında oynanabilir olmasından kaynaklanıyor, ancak verimli çalışması için grafik ayarlarının manuel olarak yapılandırılması gerekiyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Ayaklar İçin Double Jumb Geliştirmesi Mi, Charge Jump Geliştirmesi Mi?

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 DLC gelecek yıl yayınlanacak ve daha fazla DLC yapım aşamasında

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 sonunda dlc alacak

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 modu, araç savaşları ve polis kovalamacalarını oyuna ekliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Google Stadia oynamak için kendi kontrolcülerinizi nasıl kullanabilirsiniz?