Elden RingRehber

Elden Ring Parlayan Heykellerin Kırılması

Elden Ring’deki o parlayan heykelleri nasıl kırabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Elden Ring keşfedilecek ilginç sırlarla dolu. Oyuncuların karşılaşacağı birçok gizemden biri, içinde parıldayan mavi bir auraya sahip kırık heykellerdir. Ancak, bu heykeller standart bir silahın savrulmasıyla kırılmaz. Bunun yerine, onları parçalamak ve içindeki ödülü almak için biraz yaratıcı olmanız gerekecek. Elden Ring’deki o parlayan heykelleri nasıl kırabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Parlayan heykeller nasıl kırılır – Elden Ring

Elden Ring’deki parlayan heykelleri kırmak için daha güçlü bir düşmanı ona vurması için cezbetmeniz gerekecek. Bunun en iyi örneği, oyunun parlayan heykellerinin çoğunun yakınında rahatlıkla bulunabilen bir troldür. Yaratığa yeterince yaklaşın veya sizi takip etmeye başlaması için ona saldırın. Onu heykele götür ve sana çarpmadan hemen önce yoldan çekil. Saldırı heykele çarptığında, açılacak ve içindekileri ortaya çıkaracaktır.

Elden Ring’in parlayan heykellerinin içinde, örslerde çeşitli silahları yükseltmek için kullanılan Demir Taşları bulunur. Silahlarınızı güçlendirmek istiyorsanız, iyi bir Smithing Stones koleksiyonunuz olması gerekir. Parlayan heykellerde bulunan taşların çoğu daha düşük seviyelidir, ancak yükseltmeye başlamak için onlara ihtiyacınız olacak.

Açık dünyada trollerin yakınında birkaç parlayan taş bulunabilirken, oyuncuların onları trollerin olmadığı yerlerde bulduğu zamanlar olacaktır. Burada, diğer güçlü yaratıkları aramanız ve heykeli yok etmelerini sağlamak için benzer bir taktik uygulamanız gerekecek.

Elden Ring’deki parlayan heykelleri böyle kırıyorsunuz. Bununla, The Lands Between’den fazladan Demir Taşları toplayabilir ve bu silahları güçlendirmeye başlayabilirsiniz. Daha fazla Elden Ring rehberi için aşağıdaki bağlantıları kontrol edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring’de Büyücüler İçin En iyi 5 Armor Seti