Elden Ring

Elden Ring’deki Sonsuz Ölüm Döngüsü Bug’ı Düzeltiliyor

Elden Ring yaması, bilgisayar korsanlarının oyuncuları sonsuz bir ölüm döngüsüne sokmasını engelliyor. Elden Ring kısa süre önce, diğer şeylerin yanı sıra, PC oyuncularını etkileyen bazı performans sorunlarını gideren, çalışmayan belirli NPC görev dizilerini düzelten ve NPC görev işaretleri ekleyen dev bir yama aldı. Bugün, çevrimiçi oynamadan önce uygulanması gereken PC’de yama için küçük bir yama yayınlandı.

En önemlisi, yama notları şunları içeriyor: “Oyuncuların başkalarını yanlış harita koordinatlarına ışınlamasına izin veren çok oyunculu bir hata düzeltildi.” Bu düzeltme, yalnızca birkaç gün önce ortaya çıkan ve Elden Ring bilgisayar korsanlarının oyuncuların oyunlarına girip onları çökerttiği büyük bir yeni açığı hedefliyor. Oyuncu oyunu yeniden başlatıp giriş yaptığında, karakterleri sınırların dışında yeni bir yerde ortaya çıkar ve tekrar tekrar ölüme düştüğünü gören yinelemeli bir döngüye girer.

Bu aksaklığı aşağıda çalışırken görebilirsiniz: Umarım bir daha görmezsiniz.

Yamanın diğer önemli unsurları, görünüşe göre bazı oyuncular için ilerlemeyen Nepheli Loux’un görev serisi için bir düzeltme ve Bestial Sanctum yakınlarındaki bir noktadan inerken ölümcül olmaması gereken oyuncuların ölmesine neden olan bir hata. Endure adlı Ash of War aslında vaat edilen dayanıklılığı vermiyordu – şimdi verecek.

Bu yama olmadan çevrimiçi oynayamayacaksınız ve şu anda yayında. Buradaki odak, açıkçası acil sorunları çözmektir, ancak Elden Ring, harika olsa da, PC performansı açısından hala biraz çalışmaya ihtiyacı var. Oyun, kare hızının her şey olmadığını kanıtlayabilir, ancak geçiş takılmaları olmadan oynamak kesinlikle güzel olurdu.

1.3’te Elden Ring’in bazı oldukça temel yönleriyle uğraşmaya istekli olduğu göz önüne alındığında, FromSoftware’in bir sonraki büyük yamada neyi ele almayı seçtiğini görmek ilginç olacak. Harita artık NPC konumlarını gösteriyor, patronların etrafında daha fazla NPC çağrısı var, bazı patronlar daha agresif hale getiriliyor ve Mimik Tear Ash’in nerflenmesiyle unutulmaya başlandı. Elden Ring’in başarısı, nasıl ‘geliştirilebileceği’ konusunda fikir sıkıntısı olmadığı anlamına geliyor – sanırım hepimiz en son hacker saçmalıklarını karıştırmanın kesinlikle bir olduğu konusunda hemfikir olabiliriz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Elden Ring

Elden Ring: Haligtree Secret Medallion'u nerede bulabilirim?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring Trade, Eşya Nasıl Takas Edilir?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Dikenler Nasıl Yakılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Golden Rune Nedir?