Lost Ark

Lost Ark – Legion Raids sürümü ertelenecek

Lost Ark, zindanlarını ve baskınlarını sever, oyun sonu içeriğinin çoğu biri veya diğeri etrafında döner. Legion Raids, ancak oyuncuların deneyimlemek için biraz daha beklemesi gerekecek. Geliştiricilerin oyunun batı sürümüyle ilgili en büyük sorunu, Lost Ark’ın mevcut içeriğinin bir zamanlar Kore sürümü için olduğu gibi batı sürümü için aynı olmaması gerçeğinde yatmaktadır. Bu nedenle, oyunun içeriğinin belirli bir yönünü oyuna ekleyip eklememeye karar vermek için oyuncu deneyimini ve oyuncu geri bildirimini yakından izlemelidirler.

Kendi kabullerine göre, Mart Güncellemesi içerik açısından biraz erken ve oyunun yayınlanmasına çok yakındı. Bu amaçla geliştiriciler, keşfedilmesi ve deneyimlenmesi için 1. ve 2. kademe ilerleme seviyelerine yönelik “yatay” olarak etiketledikleri yeni içeriği yayınlamaya odaklanacaklar.

Amazon Games ve Smilegate RPG, izlemeye devam edecek, ancak nihai Lost Ark baskın deneyimi olan Legion Raids’in, oyuncular kendilerini bekleyen karmaşık zorluklar için kendilerine güvenmek ve hazır olmak için yeterli materyali edindikten sonra piyasaya sürülmesi gerektiğini hissediyor.

Bunun yerine, oyunculara yeni sınıflar ve Güney Vern kıtası gibi keşfedilecek yeni bölgeler verilecek. Çeşitli Kaos Zindanları, Muhafız Baskınları ve yeni Argos Baskını arasında, şu anda olduğu gibi, uğraşmaya yetecek kadar oyun sonu içeriği Lost Ark – Legion Raids sürümünü beklemeye sizi ikna edebilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Lost Ark

Lost Ark'ın Oyunu Bozan Hatası Bakın Nasıl Düzeltiliyor

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Lost Ark

Lost Ark Telefonlardan Oynanabilecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Total War: Medieval II’nin iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Açıklandı