TWD Survivors

The Walking Dead: Survivors’ın yeni güncellemesi oyunun kurallarını değiştirecek evcil hayvanları getiriyor

The Walking Dead: Survivors’ın yeni güncellemesi oyunun kurallarını değiştiren evcil hayvanları tanıtıyor. Geliştiriciler Elix ve Skybound, bugün mobil MMO strateji The Walking Dead: Survivors için bir sonraki büyük güncellemeyi duyurdular. Bu yeni güncelleme ile yerleşimlerinizi geliştirmek için üç yeni hayvanın kilidini açıp ekleyebileceksiniz.

The Walking Dead: Survivors’ta oyuncular, sizi oyun açısından öne çıkarmak için değerli kaynaklar üretecek mikro yönetim için bir yerleşim oluşturabilirler. Bu yerleşim yönü, yeni yapılar inşa etmek, hayatta kalanlarınızı içeren hikaye olayları ve bu güncellemeden itibaren yerleşiminizi renklendirmek için seçeceğiniz üç evcil hayvan gibi şeyleri içerir. Bu evcil hayvanlar yükseltilebilecek ve zombi ordularına karşı hayatta kalma mücadelenizde size daha fazla yardımcı olacak yeni beceriler öğrenebilecek.

Bu güncellemeyle birlikte sunulan üç evcil hayvan eklentisi, size çeşitli şekillerde fayda sağlayacak olan köpekler, sığırlar ve koyunlardır. Karışımınıza bir köpek eklemeyi seçerseniz, önemli bir dövüş becerisi artışı ve oluşum kapasitenizde bir artış göreceksiniz. Sığır eklemek isterseniz, destek becerinize buff kazanacak ve birlik yük kapasitenizi artıracaksınız. Ve son olarak, bir koyun, kampınızdaki kaynak üretiminize sabit bir destek sağlayacaktır. Bu eklentilerin yanı sıra pet tercihinize göre inşa edilecek binaları da yükselterek avantajlarını daha da artırabilirsiniz.

Bazıları ünlü televizyon programından bile farklı sınıflardan ve türlerden hayatta kalanları kullanarak zombilere karşı umutsuz bir mücadele veriyorsa, The Walking Dead: Survivors’a App Store ve Google Play’de ücretsiz olarak bir şans verebilirsiniz. Ekstra ganimet arıyorsanız, mağazada MansBestFriend kodunu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

RehberTWD Survivors

TWD: Survivors'da En Etkili Kaynak Toplama İpuçları #1

RehberTWD Survivors

Hızlı Güç Artırmak İçin İpuçları - The Walking Dead: Survivors

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Claw Talisman Nasıl Elde Edilir, Ne İşe Yarar?