Rol Oyunu

Assassin’s Creed Origins Yakında Xbox Game Pass’e Geliyor

Nisan ayında Xbox Game Pass’e giriş yapacak oyunların ikinci dalgasının açıklanmasının yanı sıra Xbox, Assassin’s Creed Origins ve For Honor: Marching Fire Edition’ın yakın gelecekte Game Pass’e geleceğini duyurdu. Bir Xbox Wire blog gönderisine göre, her iki oyun da önümüzdeki iki ay içinde Game Pass’e gelecek. 2017’nin Assassin’s Creed Origins’i, oyun abonelik hizmetine katılan ilk Assassin’s Creed oyunu olacak.

For Honor Marching Fire Edition, Ubisoft Connect üzerinden PC Game Pass’ı da vuracak. For Honor’un temel oyunu Game Pass’te zaten mevcut, bu nedenle Marching Fire Sürümü, Game Pass’i konsolunuzda veya bulut aracılığıyla kullananlar için ücretsiz bir yükseltme seçeneği olacak. ‘Önümüzdeki iki ay içinde’, Assassin’s Creed Origins ve For Honor: Marching Fire Edition’ın Haziran 2022’nin sonunda Xbox Game Pass’i geleceğini göreceğimiz anlamına geliyor.

Bu haber, Ubisoft’un en yeni oyunlarından biri olan Rainbow Six Extraction’ı Ocak ayında Xbox Game Pass lansmanının birinci gününde piyasaya sürmesinden sonra geldi. Ubisoft, geçtiğimiz yıl Origins için 60FPS desteği üzerinde çalıştığını da doğrulamıştı, ancak oyun Game Pass’e geldiğinde bunun hazır olup olmayacağına dair bir haber yok. Ayrıca, Mayıs ayında hizmete girecek birkaç oyun daha biliyoruz. Buna 5 Mayıs’ta Trek to Yomi ve 26 Mayıs’ta Sniper Elite 5 dahildir. Bu ay Game Pass’e gelen oyunlar arasında Bugsnax, 7 Day to Die, MLB The Show 22, Life is Strange True Colors ve daha fazlası yer alıyor.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

AksiyonHaberRol Oyunu

Black Myth: Wukong Xbox İçin Ertelendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 2 sonunda eski raid ve zindanları oynamanın yeni bir yolunu ekliyor