New World

Bu hafta sonu New World’ü ücretsiz oynayın

Amazon Game Studios’un devasa MMORPG’si, 7 Nisan Pazartesi gününe kadar, oynaması ücretsiz bir dönem başlatıyor.

Lost Ark’ın büyük çıkışından önce Amazon, MMORPG türünü kendi yarattığı New World ile zaten denemişti. Amazon Game Studios tarafından geliştirilen oyun oldukça sağlam bir formülle geldi ve bazı ilginç genişleme planları var. Ama daha fazla oyuncu almak istiyorlar ve bu yüzden New World bu hafta sonu oynamak için ücretsiz olacak. Resmi web sitesinde açıklandığı gibi, New World’ün Steam Ücretsiz Hafta Sonu bugün 7 Nisan’da başlıyor ve 11 Nisan’da sona eriyor. Bu dört gün boyunca, kullanıcılar Steam üzerinden New World’e erişebilecek, onu indirebilecek ve Aeternum’un sahip olduğu hemen hemen her şeyin tadını çıkarabilecekler. Ayrıca, New World’ün standart ve deluxe sürümleri hem Steam’de hem de Amazon’da (7-18 Nisan) %40 indirimli olacak.

Tüm bu yeni “ücretsiz kullanıcılar” ayrı sunucularda barındırılacak ve bu ücretli sürümlerden birini satın alana kadar oyun içi satın alma işlemleri yapamayacak. Neyse ki, Amazon Game Studios “sağlıklı dünya nüfusu sağlamak için Steam Ücretsiz Hafta Sonu’ndan sonra ücretsiz sunucuları birleştirmeyi” planlıyor.

Eğer ilgileniyorsanız, New World Steam sayfasına gidin ve ücretsiz oynat düğmesine tıklayın (promosyon başladığında etkinleştirilir). Bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? O zaman buradaki New World sayfamıza bakın.

Ücretsiz dönemin başlangıcı – 7 Nisan Türkiye Saatiyle 20:00

Ücretsiz dönemin sonu – 11 Nisan, Türkiye Saatiyle 20:00

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
New World

New World Artık Oyuncuların Ücret Karşılığında Sunucu Değiştirmesine İzin Veriyor

New World

Gold Dupe Bug Nedeniyle New World'ün Oyuncudan Oyuncuya Takasları Tekrar Devre Dışı Bırakıldı

New World

Oyuncular Artık New World'den Ayrılmıyor

New World

New World sunucu birleştirme 17 Aralık'ta gerçekleşecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Starfield Videosu Robotik Asistan VASCO’yu Ortaya Çıkardı