AksiyonRol Oyunu

Lords of the Fallen 2 Bu Son Baharda Tanıtılacak ve İşte Çıkış Tarihi

CI Games, Lords of the Fallen 2’nin 2023’te çıkacağını duyurdu, ancak bu sonbaharda bir pazarlama kampanyası başlatılacak. Lords of the Fallen 2 ile ilgili son bilgilerin üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti. Şimdi CI Games nihayet oyun hakkında yeniden konuştu.

Lords of the Fallen 2

Yeni bilgiler, CI Games’in geçen yıla ait mali raporunda bulundu.

Çıkışın 2023 olarak planlandığını öğrenmiştik. Daha önce 2022 olarak belirtilmişti. Pazarlama kampanyası bu yılın üçüncü çeyreğinde tüm hızıyla başlayacak, bu nedenle projenin en geç o zamana kadar resmi olarak açıklanmasını beklemeliyiz. Rapora göre, şimdiye kadar ilk Lords of the Fallen 10 milyondan fazla kişi tarafından oynandı, bu nedenle marka bilinirliği yüksek ve CI Games, devam oyununun bu oyuncuların beklentilerini karşılamasını sağlamak istiyor.

Lords of the Fallen 2’nin baştan sona yeniden işlenmiş ve daha zorlu bir savaş sistemi sunması bekleniyor. CI Games raporda, ilk bölümün yayınlanmasından bu yana aksiyon RPG pazarının çok genişlediğini ve şirketin bundan yararlanmak istediğini vurguluyor. Şu anda Lords of the Fallen 2, Hexworks tarafından geliştirilmektedir. Projede, CI Games ve üçüncü taraf geliştirme ekipleri tarafından istihdam edilen 62 kişi yer alıyor.

Lords of the Fallen 2’nin PC, Xbox Series X/S ve PlayStation 5’e çıkması planlanıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Max Payne ve Max Payne 2 PC, PS5 ve Xbox Series için yeniden yapılıyor