Overwatch

Son sızıntılara göre Battle Pass Overwatch 2’ye eklenecek özelliklerden birisi

Blizzard, Overwatch 2’nin gelişiyle birlikte para kazanma modelini değiştiriyor gibi görünüyor, çünkü yenisi diğer bazı özelliklerin yanı sıra sızdırılan battle pass özelliklerine sahip olacak.

Battle pass sistemi Fortnite tarafından ön plana çıkarıldı ve bugün var olan hemen hemen her online oyun tarafından kullanılıyor. Overwatch, kuralın istisnalarından biriydi, ancak Overwatch 2 başladığında artık durum böyle olmayacak gibi görünüyor. Overwatch 2 betasının başlamasına sadece birkaç gün kala, bir .exe dosyasının sızdırıldığı ve bu da veri madencileri tarafından sayısız keşfe yol açtığı görülüyor.

Bunların başında, bu noktada neredeyse onaylanan battle pass sisteminden bahsediliyor. Bunun, Overwatch’ta şu anda aktif olan yağma kutusu ilerlemesini nasıl etkileyeceği – kaldırılıp kaldırılmayacağı, değiştirilip değiştirilemeyeceği veya dokunulmayacağını ortaya çıkaracak. Listedeki sonuncusu, şirket muhtemelen mümkün olduğunca çok kişinin battle pass satın almasını isteyeceğinden, bu da ödüllerini her seviyede rastgele bir kutudan almanın çok karlı olmayabileceği anlamına geleceği için pek olası değildir. Alternatif olarak, savaş bileti ödüllerinin ödül parkurlarına özel olması ve böylece ganimet kutularının aşağı yukarı aynı kalması mümkündür.

Battle pass’ın yanı sıra, daha önce birçok oyunda görülen temel olarak klan veya lonca sisteminiz olan kulüplerden bahsediliyor. Bir topluluk duygusu yaratmak, özellikle PvE içeriği ve daha zorlu karşılaşmaların ilerlemesi için gruplanmaya devam ederse, oyuncuları elde tutmada Overwatch 2’ye kesinlikle yardımcı olabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı OyunuOverwatch

Overwatch 2'ye Yeni Destek Karakterleri Geliyor

OverwatchRehber

Overwatch 2'de Sohbet Nasıl Kapatılır?

Overwatch

Overwatch 2 Karakter Özellikleri

OverwatchRehber

Overwatch 2: Karakterler nasıl açılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Uncharted tasarımcısı Amy Hennig ve Skydance Media yeni bir Star Wars oyununu duyurdu