Masa Oyunları

Yeni Witcher Kart Oyunu Konsollar İçin Çıkmayacak

Project Golden Nekker konsollarda yayınlanmayacak. Bilgi, Gwent Comms başkanı Pawel Burza tarafından verildi.

CD Projekt RED’den Project Golden Nekker’i bekleyen konsol meraklıları hayal kırıklığına uğrayabilir. Görünüşe göre geliştiriciler bu oyunu konsollarda kullanıma sunmayı düşünmüyorlar. Oyun PC’nin yanı sıra Android ve iOS mobil cihazlara da çıkacak ve piyasaya sürülmesi bu yıl içinde gerçekleşecek.

Golden Necker konsol oyuncuları için çıkmıyor

Gwent’e dayalı en son oyunun piyasaya sürülmesiyle ilgili bilgiler, IGN’de Gent Comms başkanı Pawel Burza tarafından sağlandı. Oyunun bu yıl içinde PC, iOS ve Android sistemlerinde satışa sunulacağını belirtti. Project Golden Nekker’in direktörü Vladimir Tortsov, “This Week In Gwent” başlıklı haftalık yayınında duruma biraz daha ışık tuttu:

Konsollara gelince bir nedenden dolayı onları bıraktık. Elbette onlarda iyi bir şeyler vardı. Yoksa önceki oyunlar konsollara hiç çıkmayacaktı ama canlı destek ve sık güncelleme olan oyunlar için böyle olurdu. Bu kararı almak gerçekten zor bir deneyim.

Teknik olarak yapılabilir

Gwent’in mekaniğini temel alan bir başka oyun olan Thronebreaker: The Witcher Tales’ın konsollara çıktığını ve hala PlayStation 4 ve Xbox One’da oynanabildiğini hatırlayalım. Oyun bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda başarılı olursa, CD Projekt RED’in Project Golden Nekker’in konsol versiyonunu dikkate alması mümkündür.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Switch

Nintendo Switch Konsolunuzu Tablete Dönüştürme

KonsolRehberXbox

Xbox One'da Nasıl Daha Fazla Depolama Alanı Açılır?

KonsolRehberXbox

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

PlaystationRehber

PS5 Hata Kodları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
World of Warcraft bir sonraki DLC Dragonflight olarak adlandırılacak