League of LegendsMoba

Riot Games, League of Legends’ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor

Riot Games, League of Legends’ta savaşın hızını yavaşlatmayı planlıyor. Bunun daha sonra Sezon 12’de gerçekleşmesi bekleniyor.

League of Legends’a büyük değişiklikler geliyor . Riot Games, oyundaki mücadele hızını yavaşlatmayı amaçlıyor.

  1. Bu bilginin kaynağı, Reddit’te bir başlıkta açıklayan baş oyun tasarımcısı Bryan Salvatore .
  2. Salvatore, dinamik aksiyonun LoL’ün bir avantajı olduğunu ancak son yıllarda karakterlerin verdiği hasarın çok fazla arttığını açıklıyor.
  3. Şu anda, karakterler o kadar hızlı ölüyor ki, oyuncular bazen nasıl yapıldığını takdir etmek bir yana, onları kimin öldürdüğünü anlamakta güçlük çekiyor.
  4. Bu değişikliklerin tam olarak ne zaman gerçekleşeceği ve ne şekilde olacağı açıklanmadı ancak Riot Games’in önümüzdeki birkaç hafta içinde detayları ortaya çıkarması bekleniyor.

Değişikliklere ihtiyaç var çünkü son yıllarda LoL’de savaş hızı büyük ölçüde arttı. Şu anda Dot Esports tarafından yapılan analize göre , takımlar arasında doğrudan bir çatışma ortalama 14 saniye sürüyorken, daha önce 22 saniyeydi ve en büyük çatışmalar bir dakika kadar sürebiliyordu.

Savaşların yavaşlamasının 12. Sezondan daha sonra gerçekleşmesi bekleniyor, ancak değişikliklerin tüm kahramanlar için hemen uygulanıp uygulanmayacağı belli değil.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends: Arena 2v2v2v2 Modu Sıralama Sistemi Açıklaması

League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

Moba

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde oyuna eklediği içerikler

League of LegendsMobaRehber

Wild Rift siyah ekran sorunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Dungeons’ın Luminous Night güncellemesi, Kule’ye yeni biyomlar ekliyor