Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal’da Kostüm / Kozmetikler Nasıl Kullanılır?

Diablo Immortal: Cosmetics – nasıl kullanılır? Diablo Immortal rehber serimizin bu kısmında kozmetiklerin nasıl kullanılacağına dair bilgiler bulabilirsiniz. Her oyunda olduğu gibi Diablo Immortal’da kozmetikler, karakterinizin görünümünü değiştiren eşyalardır. Silahlardan kıyafetlere ve hatta bir kısım oyunlarda büyülerin görünüşlerine kadar değişiklik yapabilirsiniz. Şimdi Diablo Immortal’da kozmetiklerin nasıl kullanıldıklarına bir göz atacağız.

Kozmetiklere, gördükleri işlevler bakımından süslemeler de denilebilir. Süslemeler, bir kahramanın giysisine veya giysisinin bir kısmına sahip olunan bir deriyi empoze eder. Bunları satın alabilir veya belirli etkinlikler sırasında alabilirsiniz. Aşağıda, Diablo Immortal’da seçilen kahramanın kozmetiklerini nasıl değiştireceğinizi öğreneceksiniz.

Diablo Immortal’da kozmetiklerin nasıl alınabileceğinden de bahsedeceğiz. Dilerseniz hemen konuyu açalım. Diablo Immortal’da kozmetik almak için Eternal Orbs adı verilen ve oyun içinde gerçek para ile satın alınabilen para birimine ihtiyacınız var. Aşağıda görüldüğü gibi kozmetiklerin fiyatları değişmekle birlikte ne kadar pahalı olduğunu hesaplayabilmek için eternal orbs ücretlerini de bir sonraki resimden kontrol edebilirsiniz. (zaman içinde fiyatlar değişebilir)

Kozmetikler, o anda kuşanan öğeleri değiştirmenin (bir satıcıda veya etkinlikler sırasında) ötesinde, kahramanın görünüşünü özelleştirmek için kullanılırlar.

 

Bunu yapmak için Envanterinizi açın ve alt çubuktan Kozmetik’i seçin. Kozmetiklerinizi sağ tarafta göreceksiniz. Elbette, “varsayılana” dönmek için istediğiniz zaman donanımlı kıyafetinizi değiştirebilir veya çıkarabilirsiniz. Seçtiğimiz Kozmetikler elbette diğer oyuncular tarafından da görülebilir.

Kozmetik satın almak için Ebedi Kürelere (premium para birimi) ihtiyacınız var

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo Immortal’da Hızlıca Seviye Atlamanız İçin Yapmanız Gerekenler