V Rising

V Rising çevrimdışı nasıl oynanır?

V Rising çevrimdışı modu, oyuncuların V Rising’i internet bağlantısı olmadan oynamak istiyorlarsa ayarlayabilecekleri daha yeni bir özelliktir. Bunu yapmak için, oyuncuların kendi bilgisayarlarında bağımsız olarak, internet üzerinden çevrimiçi olmak zorunda kalmadan erişilebilecek bir LAN sunucusu kurmaları gerekir. Aşağıda V Rising’de çevrimdışı bir LAN sunucusunun nasıl kurulacağı hakkında daha fazla ayrıntıya gireceğiz, böylece bir ethernet kablosuyla yapmak zorunda kalmadan gotik terör saltanatınızı yönetebilirsiniz.

V Rising çevrimdışı nasıl oynanır?

V Rising’i çevrimdışı oynamak için oyuncuların aşağıdakileri yapması gerekir:

  1. Steam’i Çevrimdışı Olarak Ayarla
  2. V Rising’deki Ana Menüden “Oynat”ı seçin
  3. “Özel Oyun”u seçin
  4. “LAN Sunucusu”nun yanındaki Onay Kutusunu işaretleyin

Daha fazla ayrıntıya girmek için önce, internet üzerinden uzaktan erişilen bir dünya yerine kendi bilgisayarınızda barındırılan bir oyun dünyasını etkili bir şekilde yaratan özel bir LAN Modu sunucusu kurmanız gerekir. Ancak bu, kendi sunucunuzu oluşturmanız ve barındırmanız gerektiği anlamına gelir. Bunu yaptığınızda, sunucuyu küçük bir onay kutusu olarak sunulan bir seçenek olan “Lan Modu”nda başlatmanız gerekir. Bu noktada oyun çevrimdışı modda açılacak!

Bunun da ötesinde, bu dünyanın kendi özel ağınızda etkin bir şekilde barındırılması, “Sunucuya Doğrudan Bağlan penceresinde” “LAN Sunucusu” onay kutusunu işaretleyerek aynı ağdaki herkesin sunucunuza katılabileceği anlamına gelir. Kuşkusuz, V Rising’i çalıştırmak için herkesin kendi bilgisayarına sahip olması gerekir, ancak bu yine de insanlar için mevcut bir seçenek. Daha fazla bilgi için, sağlanan bağlantıdaki geliştiricilerin 0.5.41448 Yamasının yeni özelliklerini tartıştıkları resmi yama açıklamasına göz atın.

Çevrimdışı modun artık bir internet bağlantısına bağlı olmadığınız anlamına gelen bariz avantajının yanı sıra, oyuncular barındırdıkları dünyaları değiştirmek için admin ve V Rising konsol komutlarını ve hilelerini de kullanabilirler. Steam Bulutu ayrıca sunucu geçmişini de kaydeder, bu nedenle bu bilgileri yedeklemek için bir noktada internete giriş yaptıklarını varsayarsak, oyuncular teorik olarak diğer bilgisayarlardan bu çevrimdışı Lan Modu sunucularına erişebilmelidir.

Şu anda bu özelliğin etrafında bazı hatalar olduğunu açıklığa kavuşturmalıyız, ancak gelecekte düzeltilip düzeltilmeyeceğini görmek için erken V Rising Yol Haritasına çok dikkat ediyoruz!

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Karakterleri Keşfe Gönderme

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
V Rising’de Grave Dust nasıl elde edilir?