Forza Horizon 5Rehber

Forza Horizon 5: Double Dragons Görevi Nasıl Tamamlanır?

Forza Horizon 5’in Double Dragons görevi, oyuncuları iki Dragons’a götürmekle görevlendirir ve bu kılavuz bu çabaya yardımcı olmak için burada. Görevi tamamlamak için ne yapmanız gerektiğini açıklıyoruz.

Forza Horizon 5’in Hot Wheels DLC’sinde Uzman Derecesine ulaştıktan sonra oyuncular Double Dragons adlı bir Ana Görevle karşılaşacaklar. Bu görev, hayranlara Kanyon’daki Hammer Dağı’nın tepesindeki Dragon’dan Volkan’ın eteğindeki Dragon’a dört dakika içinde bir “S1” Sınıfı Araba sürmelerini söyleyen dört görevden oluşuyor. Forza Horizon 5’te bu görevin bazı yönleriyle mücadele eden oyuncular için bu kılavuz, göreve nasıl yaklaşılması gerektiğine ilişkin ayrıntıları içerir.

Forza Horizon 5: Double Dragons Görev İncelemesi

Oyuncular herhangi bir “S1” Sınıfı Arabaya atladıktan sonra, Hammer Dağı’nın tepesindeki Dragon’a hızla seyahat etmelidir. Forza Horizon 5’in Rookie Rank’taki Dragon Hunter B görevinde bir rol oynadığı için hayranlar bu Dragon’a zaten aşina olsalar da, Hot Wheels Park’ın güneydoğu köşesindeki Giant’s Canyon’da yer aldığını yinelemeye değer olabilir. Daha spesifik olarak, Ejderha, haritadaki “Giant’s Canyon” kelimelerinin hemen solundadır ve yeşil bir damla ile temsil edilir.

Daha fazlasını oku!


Oyuncular, Hammer Dağı’nın tepesindeki Ejderha’ya vardıklarında kendilerini başının altına yerleştirmeli ve araçlarını güneybatıya doğru çevirmelidir. Forza Horizon 5 oyuncuları daha sonra Forza Horizon 5’teki Hot Wheels Park’ın güneybatı çeyreğinde Buz Kazanı içinde yer alan Volkan’ın eteğindeki Dragon’a bir işaret bırakmalıdır. Daha kolay bulmak için gerekli. Harita yeşil bir blob olarak ve kesin konumu aşağıdaki haritada işaretlenmiştir.

Volkan’ın eteğindeki Ejderha’ya bir işaret ile oyuncular, ona ulaşmak için sağlanan rotayı takip etmelidir. Bu rota, hayranları haritanın güney çevresi boyunca, Buz Kazanı boyunca ve Ejderhanın kafasının altına götürecek ve oyuncular, zamanlayıcıda en az bir dakika kala gezilerini tamamlayabilmelidir. Forza Horizon 5 hayranları, Hammer Dağı’nın tepesindeki Dragon’da zamanlayıcıyı tekrar tetiklediklerinden kesinlikle emin olmalılar, yoksa sürüşü tekrarlamaları gerekebilir.

Oyuncuların Double Dragons’u tamamlayarak kazanacakları ödüllerle ilgili olarak, Hot Wheels Dragon Horn gerçek ödüldür. Bu, Forza Horizon 5’in COPO Camaro’su gibi Expert Rank’te kazanılan bazı ödüller kadar heyecan verici olmasa da, hayranlar hala kornadan biraz keyif alabilirler. Oyuncular ayrıca görevden 100 madalya alacak ve bu da bitirmek için ek teşvik sağlayacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MinecraftRehber

Minecraft Kurtlar Nasıl Evcilleştirilir?

MinecraftRehber

Minecraft Stonecutter Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar

Hayatta KalmaRehber

Pebblet Axe Nasıl Yapılır? Grounded Rehber

OverwatchRehber

Overwatch 2: Karakterler nasıl açılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Forza Horizon 5 Drift Yapabileceğiniz Yerler