AksiyonRol Oyunu

Saints Row’u bitirmek ne kadar sürer?

Bu rehberimizde, oyuncuların Saints Row’un (2022) ana görevlerini, yan görevleri ve zorluklarını yenmenin ne kadar süreceğini anlamalarına yardımcı olacak.

Üçüncü Cadde Azizleri’nin uzaylı istilacılara karşı bir mücadelede yıldızlara çıktığını gören Saints Row 4’ün abartılı çılgınlığının ardından, Saints Row adlı yeniden yapım, Azizlerin köklerine döndüğünü görüyor. Yan görevler, koleksiyonlar ve ekstra aktivitelerle dolu bir oyun olan Saints Row, oyuncuya Santo Ileso şehri boyunca çetenin gücünü artırmak için servet ve statü biriktirme görevi veriyor.

Saints Row, The Boss’u oyun boyunca küçük bir oyuncudan görkemli bir çete liderine götürüyor. Bunu akılda tutarak, oyuncular kendileriyle bir başarı ve fırsat şehri arasında ne kadar zaman geçirebileceklerini merak ediyor olabilirler. Bu rehberimizde, hayranlara ana görevin yanı sıra mevcut tüm yan aktiviteleri tamamlamanın ne kadar sürdüğünden bahsedeceğiz.

Saints Row’u bitirmek ne kadar sürüyor?

Oyuncular Saints Row’un ana hikayesini bitirebilecekler ama bunun yanında, birçok hayran, itibarlarını geliştirmek ve karakterlerini yükseltmek için başka fırsatlar arayacak. Ana görevlere erişmek için The Bosses’un akıllı telefonuna erişmeniz ve Görevler uygulamasını seçmeniz yeterlidir; bu, oyuncular “First F#@!ing Day”, “Morning Commute” ve “Making Rent” açılış görevlerini tamamladıktan sonra kullanılabilir hale gelir ve ardından oyun dünyası keşif için açılır.

Dolguyu kesmek ve Saints Row’un anlatımına odaklanmak isteyenler için, oyuncular oyunun başlangıcında oyuna musallat olan birçok hatadan bazılarıyla karşılaşmazlarsa, oyunun bitirilmesi yaklaşık 15 ila 20 saat sürecektir. Bu, oyuncuları “Bir Gökdelen İnşa Edelim” ile biten 29 ana görevin tamamına götürecek ve ardından oyuncular kaçırdıkları her şeyi bitirmek için açık dünyayı keşfetmeye devam edebilecekler. Birçok yan görev, araç ve cephanelik yükseltmeleri bu görevlerin bazılarının tamamlanmasına bağlı olduğundan, The Boss’u daha güçlü yapan diğer her şeyin kilidini açmak için onları denemeye değer.

Alternatif olarak, tüm koleksiyonlar ve yan koşuşturmalar için sokakları süpürmek isteyen hayranlar için oyunun tamamlanması yaklaşık 40 saat sürecektir. Saints Row’da para kazanmanın pek çok yolu olduğu için, oyuncular tüm bu görevleri tamamlama ihtiyacı hissetmemeliler, ancak her kupayı ve tüm yükseltmeleri elde etmek isteyen adanmış birkaç kişi için kesinlikle bir fark yaratacaklar.

Saints Row’un önceki girişlere göre bir meydan okuma sistemine de sahip olduğunu belirtmekte fayda var, ancak bu sefer bu zorlukların tamamlanmasının arkasında belirli değerli avantajlar kilitlendi. Birçoğu oyuncuya Saints Row’da bulunan çeşitli sistemlerle etkileşim kurma görevi verirken, diğerleri belirli karşılaşmalar için çok daha stratejik bir yaklaşım gerektirir ve şüphesiz hepsini fethetmeye çalışanlar için oyunu daha da uzatacaktır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Saints Row’da hızlıca para kazanma yöntemleri