Hayatta KalmaValheim

Valheim’in Sonraki Güncellemesiyle Gelecek Yeni Bölgeyi Gördünüz Mü?

Volkanik ölüler diyarı Ashlands, Valheim’da mevcut olan bir sonraki biyom olacak, ancak Iron Gate Studio geliştiricilerinin hazırladığı tek şey bu değil.

Mistlands güncellemesinin çıkışından ve kısa bir aradan sonra, Valheim’ın yaratıcıları şimdiden başka bir konum hazırlıyor. Steam’deki yeni bir gönderide Iron Gate Studios ekibi, yeni bir biyom olan Ashlands’ı içeren oyunun geliştirme planlarından kısaca bahsetti. Önceki güncellemelerde eklenen dağlar ve sulak alanlar dost canlısı yerler değil, ancak bir sonraki alan daha da zorlu olabilir. Ashlands, gerçekten korkunç canavarlar tarafından dolaşılacak olan volkanik bir ölüler diyarı olacak.

En azından geliştiricilerin şu anda sahip olduğu fikir bu. Proje hala ön yapım aşamasındadır, bu nedenle Ashlands (Valheim dünyasının güney ucunda) eklenmeden önce çok şey değişebilir. Ancak geliştiriciler, Mistlands’in geliştirilmesi sırasında olduğundan daha az ketum olmak istiyorlar. Pratikte bunun, Ashlands’in Steam’de yayınlanan konsept çizimleri gibi eserden daha fazla materyal gösterilmesine dönüşmesi bekleniyor.

Iron Gate, yeni biyomun çıkışından önce Valheim’a gelmesi gereken yeniliklerden de bahsetti. Oyun yakında Xbox Series X/S’de piyasaya sürülecek ve konsol sahiplerinin PC oyuncularıyla birlikte oynamasına olanak tanıyacak (Valheim, çapraz oyunu destekleyecektir).

Ek olarak, oyuncular yeni görevler ve karakterler (sözde Hildira görevinin bir parçası olarak), ek bir zorluk seviyesi ve daha geniş bir kıyafet yelpazesi bekleyebilirler. Ayrıca, daha fazla plazerin Valheim’dan keyif almasına izin vermek için daha fazla “erişilebilirlik” seçeneği sunma planları da var.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaStranded Deep

Stranded Deep: Bir Yapıyı Sökme ve Demonte Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Kule Nasıl İnşa Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Watch Dogs için aydınlatma sisteminin neredeyse her yönünü iyileştiren yeni bir mod yayınlandı