Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of the Forest: 3B Yazıcı (3D Printer) Nerede Bulunur?

Sons of the Forest’daki 3D Yazıcılar hakkında eksiksiz bir rehberi sizler için hazırladık. Bir çok oyun içi eşya için buna ihtiyacınız olacak. Dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Sons of the Forest’da, adanın batı yakasındaki gizli yeraltı sığınaklarına gizlenmiş 3D Yazıcıları bulabilirsiniz. Bu yazıcılar, su mataraları, oklar ve kıskaçlar gibi oyunda önemli hayatta kalma öğelerinin işlenmesi için gereklidir. Ancak, özellikle nereye bakacağınızı bilmiyorsanız, onları bulmak kolay değildir. Yani, 3D Yazıcıları bulmak istiyorsanız, bilmeniz gereken her şey burada.

Sons of the Forest’ta İlk 3D Yazıcı Nasıl Bulunur?

3D Yazıcıyı kolayca bulmak için oyundaki eşyaların yerini gösteren haritanızı inceleyebilirsiniz. Bu özel yazıcı, adanın en batısında, okyanus ve karlı dağlar arasında bir mağarada yer almaktadır. Onu mini haritanızda yanıp sönen yeşil bir ilgi noktası olarak görebilirsiniz.

Haritanızdaki yeşil noktaya geldiğinizde, mağara girişinin yakınında eski bir golf arabası görürseniz doğru yerde olduğunuzu anlayacaksınız. Oradan, bir yeraltı sığınağına giden karanlık tünele girebilirsiniz.

İlk koridordan geçtikten sonra, 3D Yazıcı, dinlenmek için bir uyku tulumu ve 3D basılı öğeleri yapmak için gerekli olan Yazıcı Mürekkebi de dahil olmak üzere bazı kaynakların bulunduğu küçük bir odayla karşılaşacaksınız.

Sons of the Forest’ta İkinci 3D Yazıcı nasıl bulunur?

Bu özel 3B Yazıcıya erişmek biraz daha zor çünkü ona ulaşmak için bir Küreğe ihtiyacınız olacak. Kürek için kazı alanı, adanın kuzeybatı kesiminde, denizle buluşan bir nehrin hemen yanında yer almaktadır. Kürekle ilgili detaylı bilgi burada.

3D Yazıcının bulunduğu yer altı sığınağına girmek için, alanı kazmak üzere Kürek kullanmanız gerekecek. Ancak, Kürek yalnızca Rebreather ve Zipline Rope Gun’a sahip olduğunuzda elde edilebilir. Tüm bu araçlara sahipseniz, yalnızca 3B Yazıcıya erişiminiz olmayacağı, aynı zamanda Smokin, Lazer Görüşü ve Yangın Baltası da bulabileceğiniz için sığınağa inmeye değer.

3B Yazıcıda Yapabileceğiniz öğelerin listesi

Eşya Ham Msdde Süre
Arrows 50 ML 15 sec
Flask 100 ML 15 sec
Mask 150 ML 15 sec
Grappling Hook 100 ML 15 sec
Tech Mesh 250 ML 10 sec
Sled 1000 ML 20 sec
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sons of the Forest: Ateş Çeşitleri