Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Korku

Daymare 1994 Çıkış Tarihi Duyuruldu ve Çıkışından Önce Bir Demo Yayınlandı

Üçüncü şahıs korku oyunu, artık bir çıkış tarihi olan Daymare 1994 ile gündeme geri döndü. Son yıllardaki mükemmel Resident Evil yeniden yapımlarının yanı sıra, üçüncü şahıs korku türü, Callisto Protocol’e çok benzeyen oyunların çıkış gününde sorunlarla karşılaşması nedeniyle zorlu bir dönem geçirdi.

Bazıları yaklaşan Daymare 1994: Sandcastle için durumun böyle olacağını düşünüyor ama aynı zamanda oyunun çıkışını sabırsızlıkla bekleyenler de var. Invader Studios, Daymare 1994’ün 30 Ağustos 2023’te çıkacağı duyuruldu. Ek olarak duyuru, oyunun PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S’ye aynı anda geleceğini belirtti.

Bu yeterince iyi haber değilse, geliştiricilerin elinde bir as daha var – 11 Mayıs 2023’te (yarın) ücretsiz bir demo geliyor. Steam’de mevcut olacak ve şu anda konsolların alıp almayacağına dair bir kelime yok.

Bu kez oyuncular, kendisini her türlü dehşete bulaştırma eğiliminde olan HADES biriminin bir üyesi olan Dalia Reyes’in kontrolünü ele alacak. Kronolojik olarak, bu oyunun olayları Daymare 1998’den önce geçiyor ama bu, bu ekibin kabus yakıtına bulaşmak istediği gerçeğini değiştirmiyor.

Demoda birden fazla silah, savaş karşılaşmaları, hikayeye bir giriş ve muhtemelen bir veya iki bulmaca yer alacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberStarfield

Starfield: Özellikler (Traits) Nasıl Kaldırılır?

Starfield

Starfield erken erişim ve lansman, Bilmeniz Gerekenler

MinecraftSandbox

Minecraft Netherite Nasıl Yapılır?

Hayatta KalmaStranded Deep

Stranded Deep Kaç Kişilik?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant Çökme Sorunu Çözüm Önerileri