AksiyonGenshin ImpactRol Oyunu

Genshin Impact’in Yeni Banner’ında Yayınlanması En Yüksek İhtimalli Karakterler

Genshin Impact, yeni güncellemelerle birlikte, dilek kullanarak alabileceğini kahramanları değiştiriyor. Bir çok insan yeni kahramanlar almak için veya istediğini almak için bannerın değişmesini bekliyor. Bu yazıda hangi karakterin kaç banner değişikliğinde yayınlanmadığını göreceksiniz. Bunun anlamı yakın zamanda bir bannera eklenmesi gerektiğidir. Önümüzdeki güncellemelerde Genshin Impact‘te yayınlanması muhtemel 4 yıldızlı karakerler aşağıdaki gibidir.

Bir grafik, 3.6 güncellemesinin devam eden ikinci aşaması için dört yıldızlı karakter bekleme listesini ortaya çıkardı. Dört yıldızlı birimler genellikle beş yıldızlı birimlerden çok daha zayıftır, ancak oyuncular 10 dilek acıma sistemi sayesinde takımyıldızlarının seviyesini çok daha kolay yükseltebilirler.
RapidFresh adlı bir Reddit kullanıcısı, oyunun dört yıldızlı karakterlerini bir bannerda yer almadıkları ardışık güncellemelerin sayısına göre sıralayan bir tablo ortaya çıkardı.

genshin impactte hangi karakterin en son kaç banner önce yayınlandığını gösterir tablo

Chongyun, son 8 bannerda yer almayarak birinci sırada yer alırken, onu 5 bannerla Xiangling takip ediyor.
Dört karakter art arda dört bannerı kaçırdı: Noelle, Razor, Thoma ve Kazuha. Noelle, bir kalkan veya ana DPS olarak kullanılabilir ve Razor, Genshin Impact’teki en iyi dört yıldızlı DPS karakteri olarak kabul edilir. Bu tabloya göre Razor 4 bannerda yayınlanmadığı için ki bu oldukça uzun bir süre, bir sonraki bir kaç bannerda ortaya çıkma ihtimali yüksek bir karakterdir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Genshin Impact 3.7 Çıkış Tarihi, 3.7 Banner Sızıntıları