Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

Valorant “Sıra Devre Dışı” sorunu nedir nasıl çözülür, bu rehberimizde Valorant ile ilgili bu can sıkıcı hatayı çözmek için önerileri sıralıyoruz. Dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Valorant nişancı oyununda, kimi zaman Riot Games rekabetçi modda sırayı devre dışı bırakabilmektedir. Bununla birlikte bazen bir hata da sizi rekabetçi sıraya girmenize engel olabilir. Bu Valorant rehberimizde bu hatanın nedenlerini ve çözüm önerilerini sizlerle paylaşacağız.

Riot Games sık sık yama yayınlıyor ve bu yamalar, Ajan değişiklikleri, yeni haritaları veya bazı hata güncellemelerini içeriyor.

Sıra Devre Dışı uyarısı kimi zaman sistemsel sorunlardan meydana geliyor, rekabetçi sıra Valorant’ta çoğu zaman yapılan yamanın ardından devre dışı bırakılabilir. Bu, Riot Games’in oyuncu deneyimini korumak maksadıyla gerçekleştirdiği standart bir iştir. Yeni gelen yama hata içerebileceği için bu hatanın rekabetçi modda kullanılması oyuncular arasındaki dengeyi bozacağından bunu engellemek için kimseyi bu moda almadıkları bir durumdur. Bu sebebin yanında bir de sistemsel sorunlara çözüm önerileri sıralayacağız.

Valorant sıra devre dışı hatası nasıl çözülür?

Eğer hata güncelleme nedeniyle alınıyorsa bu zaten Riot Games sosyal medya hesaplarında duyurulur. Çözüm olarak beklemeniz yeterlidir. Yine Rekabetçi modun açıldığını duyuracaklardır. Normalde rekabetçi sıranın birkaç saat içinde yeniden açılması gerekir. Diğer çözüm önerilerimiz aşağıdaki gibidir;

Valorant’ı Yeniden Başlatmak

Sorunun neden kaynaklandığını anlayamadınız mı? Sistemsel bir sorunsa bilgisayarınızı yeniden başlatmak muhtemelen sorunu çözecektir. Bu yöntemi deneyin.

Valorant Sunucu Bakımı

Büyük güncellemelerinden kısa süre öncesinde, Riot genellikle sunucuya bakım yapar. Elbette bakım sırasında oyuna girmeniz mümkün değildir. Bu bakımın aksilik olmazsa bir kaç sürdüğü görülmüştür.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2'nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant Çökme Sorunu Çözüm Önerileri