Minecraft Lectern (...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Minecraft Lectern ( Kürsü ) Ne İşe Yarar?

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
89 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 114
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Ticaret

MC Kürsüler, kütüphaneciler için bir şantiye bloğudur. Bu tür bloklar, işsiz köylüleri (akılsızlar hariç) kütüphaneci köylülere dönüştürmek için kullanılabilir. MC Kütüphaneciler, onarım gibi nadir büyülere sahip büyülü kitaplar sunan Minecraft'taki en iyi tüccarlar arasındadır.

MC Kütüphanecilerin en iyi yanı, oyuncuların nadir büyüler elde etmek için seviye atlamalarına gerek olmamasıdır. Bir köylüyü basitçe kütüphaneciye dönüştürebilir ve büyülü kitaplar alıp satmaya başlayabilirler.

Minecraft Kütüphaneci, kullanıcıların arzu ettiği büyüyü sunmazsa, ikincisi teklifini değiştirmek için kürsüsünü kırabilir ve yerleştirebilir. Daha önce kütüphaneciyle ticaret yapmadıkları sürece, bunu gerektiği kadar yapabilirler.

Kitap Yerleştirme

Oyuncular bir Minecraft kürsüye bir kitap ve tüy kalem yerleştirebilir. Kürsüler genellikle çok oyunculu sunucularda başkalarına mesaj bırakmak için kullanılır. Ancak kitapların yerleştirilebilmesi için içlerine bir şeyler yazılmasına gerek yoktur.

İçinde mesaj bulunan bir kitap oluşturmak için kullanıcıların bir kitaba ve kaleme ihtiyacı vardır. Bir mürekkep kesesi, bir normal kitap ve bir tüy kullanarak zanaat masasında yapabilirler.

Redstone Sinyali

Öyle görünmeyebilir, ancak kürsüler redstone mekanizmalarında da kullanılabilir. Kullanıcılar üzerine yerleştirilen kitaptaki bir sayfayı çevirdiğinde tam güçlü bir redstone sinyali yayarlar.

Minecraft Lectern genellikle gizli kapılar, girişler ve ayarlanabilir büyüleyici masalar yapmak için kullanılır.

Minecraft'ta Kürsü'nün nasıl yapıldığını merak ediyorsanız bunun için detaylı açıklamaların bulunduğu Lectern Nasıl Yapılır? Minecraft Kürsü Yapımı rehberimize göz atabilirsiniz.

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 06/01/2023 3:48 pm
Paylaş: