Mount & Blade 2: Ba...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Mount & Blade 2: Bannerlord Yoldaş Bulma

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
77 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 103
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Mount & Blade 2: Bannerlord oyununda Yoldaş Bulma konusuyla ilgili çok değerli bir ipucu ile karşınızdayım. Bu küçük bilgi sayesinde aradığınız yoldaşı anında bulabilecek ve oyunda daha hızlı ilerleyebileceksiniz. Elbette Mount & Blade tutkunları ve seriyi uzun zamandır oynayanlar, bu küçük ipucunu biliyor olmalı. Bilmeyenler için Mount & Blade 2: Bannerlord Yoldaş Bulma rehberimizden küçük bir kesit sizler için gelsin.

Mount & Blade 2: Bannerlord Kolay Yoldaş Bulma

Her yoldaş sizin işinize yaramayabilir ya da elinizde benzer özelliklerde başka bir yoldaş olabilir. O halde fazla dünyayı gezmeden Bannerlord'da nasıl yoldaş bulunur? İşte böyle;

  1. Dünya haritasına geçin.
  2. Klavyenizin "N" tuşuna basın.
  3. "Kahramanlar" seçeneğini işaretleyin.
  4. Aşağı kısımda "Göçebeler" seçeneğine tıklayın.
  5. Bütün yoldaşlar karşınızda.

Bu kısımda nasıl bir yoldaşa ihtiyacınız varsa basit bir şekilde görebilirsiniz. Krallığınıza katmak istediğiniz yoldaşı belirledikten sonra bulunduğu şehrin hanına gidip emrinize alabilirsiniz.

Bannerlord yoldaş bulma ve almayla ilgili daha fazla bilgi arıyorsanız blog sitemizdeki detaylı rehberimiz Mount And Blade 2: Bannerlord’da Yoldaş Nasıl Alınır? içeriğimizi kontrol edebilirsiniz. Bannerlord ile ilgili daha farklı içerikler için buraya tıklayın.

 
Gönderildi : 20/11/2022 11:41 pm
Paylaş: