Dishonored - Defini...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Dishonored - Definitive Edition Epic Games'te Ücretsiz

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
249 Görüntüleme
Selvi
(@selvi)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderiler: 38
Konu başlatıcı  

Epic Games yılbaşına özel her gün ücretsiz oyun dağıtımı sona erdi ama haftalık seriler başladı. Bugün iki oyun ücretsiz veriliyor. Bunlardan birisi Dishonored - Definitive Edition olarak karşımıza çıkıyor. 

Dishonored - Definitive Edition

Eksiksiz Dishonored koleksiyonunu deneyimle. Bu eksiksiz derleme Dishonored'a ek olarak Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches ve Void Walker's Arsenal gibi ilave içerikleri içerir.

Dishonored - Definitive Edition

Edge Online tarafından 2012 Yılın Stüdyosu seçilen Arkane Studios tarafından geliştirilen Dishonored, intikam güdüsüyle hareket eden ve doğaüstü güçleri olan bir suikastçıyı oynadığın sürükleyici bir birinci şahıs aksiyon oyunudur. Dishonored'ın esnek dövüş sistemi sayesinde doğaüstü becerilerini, silahlarını ve elinin altındaki sıra dışı cihazları birlikte kullanırken hedeflerini yaratıcı bir şekilde ortadan kaldır. Düşmanlarını karanlıklarda saklanarak takip et ya da silahlarını çekip merhametsizce doğrudan üzerlerine atla. Her bir görevin sonucu aldığın kararlar tarafından şekillendirilecek.
 
 
Dishonored - Definitive Edition
 
Ücretsiz almak için bağlantı https://store.epicgames.com/tr/p/dishonored-definitive-edition Bu oyunu almak için 5 Ocak 2023 akşam saat 19 a kadar süreniz var.
Son olarak Amazon'un oyun himzeti Prime Gaming'te Dishonored 2 ücretsiz veriliyor. Birini burdan alıp diğerini de ordan alabilirsiniz.
Bu konu 11 ay önce tarafından Selvi tarihinde düzenlendi

Daha fazla içerik paylaşmamız için bize destek olabilirsin. Tek yapman gereken "teşekkür et" bağlantısına tıklamak ?
TEŞEKKÜR ET


   
Alıntı