Warhammer 40.000: D...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Warhammer 40.000: Darktide Bugün Yayınlanıyor

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
45 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 114
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Hive Tertium'da geçen dört kişiye kadar ortak bir FPP nişancı oyunu. Warhammer: Vermintide serisinden bilinen Fatshark stüdyosu, Warhammer 40,000: Darktide'ı geliştirdi. Warhammer 40,000: Darktide, çevrimiçi oyunlarda uzmanlaşmış Fatshark stüdyosundan bir co-op FPS oyunudur. Geliştiriciler daha önce Warhammer: Vermintide serisi, War of the Roses, Escape Dead Island veya Hamilton's Great Adventure gibi oyunlar üzerinde çalıştılar.

Hikaye
Warhammer 40,000: Darktide, çılgın bir sapkın tarikatı olan Admonition'ın devralmaya çalıştığı Atoma Prime gezegenindeki hive şehri Tertium'da geçiyor. Dört kahraman, Engizisyon güçleriyle birlikte, Kaos'la yüzleşmeli ve kana susamış yaşayan ceset sürüsünü durdurmalı ve sakinleri yok edilmekten kurtarmalıdır.

Warhammer 40,000: Darktide Mekanikleri
Warhammer 40,000: Darktide, klasik bir birinci şahıs co-op nişancı oyunudur, bu nedenle oyun öncelikle şeytani düşmanları vurmaya veya ortadan kaldırmaya odaklanır. Oyuncular, yerin taranması ve sürülerin yok edilmesi sırasında birbirleriyle işbirliği yapmalıdır.

Oyun modları
Warhammer 40,000: Darktide, çevrimiçi işbirliği için oluşturuldu (dört kişiye kadar), ancak geliştiriciler, kalan karakterlerin yapay zeka tarafından kontrol edildiği tek oyunculu modda oynamayı da mümkün kıldı.

Teknik yönler
Oyun, Warhammer: Vermintide 2'den bilinen Autodesk Stingray'e dayanan, önemli ölçüde geliştirilmiş orijinal motora dayalıdır ve Warhammer dünyasıyla eşleşen koyu bir tonda sürdürülen atmosferik bir görsel ortam sunar. Ayrıca detaylara dikkat edilerek yapılan mekanlar da dikkat çekicidir.

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 30/11/2022 10:55 am
Paylaş: