Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Valorant Nokta Cross Ne İşe Yarar?

0 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
110 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 103
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Valorant'ta bir çok profesyonel oyuncu nokta cross yani nokta şeklinde nişangah kullandığı için nişan alma performansınızı en üst düzeye çıkaracağını düşündüğümüz nokta cross tavsiye ediyoruz. Yine de ayarlarınızı kendinize göre özelleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Valorant'ta "dot crosshair" doğrudan bir fayda sağlamıyor, sadece daha konforlu bir oyun deneyimi vadediyor. Nasıl mı? Şurandan Nokta Cross Nasıl Yapılır konumuza göz atabilirsiniz?

Nokta Cross daha az yer kaplar

Nokta Cross daha az yer kapladığı için rakibinizi daha net görürsünüz. Ayrıca nokta merminin nereye gideceğini tam olarak göstermektedir. Yani hedefi daha belirgin hale getirebilir. Bu nokta crossun en önemli özelliklerinden biridir.

Nokta Cross isabeti artırır

Valorant'ta muhtemel uzak rakipleriniz ekranda daha küçük görüneceğinden nişangahınız ne kadar büyük, çok parçalı olursa mermiyi nereye attığınızı o kadar az görürsünüz. Bu açıdan nokta cross isabeti artıracaktır.

Bazı tavsiyeler

Nokta cross Valorant oyun içinde ve haritada bulunan en az renge göre ayarlanmalıdır. Ayrıca renk seçiminde rakibin rengine de dikkat edilmelidir. Karşınıza çıkması muhtemel olmayan renk tercihleri yaparsanız noktanız küçük olduğundan diğer renklerle karışmaz ve daha iyi bir nişan alma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bu konu 2 ay önce tarafından Tarık B. tarihinde düzenlendi
 
Gönderildi : 28/09/2022 11:35 pm
Konu Etiketleri
Paylaş: