Değerli okuyucu;
Siteyi kullanmadan önce ilk okunması gereken sayfa burasıdır; herkese duyurulur.
oyunda.org, Uluslararası Basın Enstitüsü tarafından ortaya konan “Basın Ahlak Esasları” ( bağlantıdan okuyabilirsiniz ya da erişemediyseniz Yayın İlkeleri PDF adresinden okuyabilirsiniz.) kapsamında belirtilen hükümleri benimsemiştir. oyunda.org haber portalımız, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına (erişilemiyorsa kendi yüklememiz olan Fikir Sanat PDF bağlantısından okuyun) uygun olarak yayın yapmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, yalnızca link verilerek ve kaynak gösterilerek yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılardan ve yorumlardan yazarlarımız sorumludur.
Sitede yer alan tüm harici bağlantılar ayrı bir sayfada açılır. oyunda.org, söz konusu harici bağlantıların sorumluluğunu almaz. Harici bir bağlantıya gittiğiniz konusunda herhangi bir uyarı yapılmaz. Bunun bilincinde olarak harici bağlantıyı kullanınız. Harici bağlantıdan, oyunda.org/oyunda.com.tr siteleri, eğer ki bir zarar görürseniz ya da istemediğiniz içeriklerle karşılaşırsanız, sorumlu değildir.
Son olarak harici bağlantılarda yapılan haber ve içerikler kontrolümüz dışında olduğundan sorumluluğu bize ait değildir. Tüm bunların bilincinde olarak siteden faydalandığınızı hatırlatırız. Saygılar dileriz, iyi okumalar…