Bilgisayar Oyunları
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Bilgisayar Oyunları

Bilgisayarda oynayabileceğiniz oyunların bulunduğu dev forum.

Bilgisayar Oyunları

Genel Kategori

PC Oyunlarının alt kategorisi, Genel Kategori'de herhangi bir oyun hakkında herhangi bir soru sorabilirsiniz. Eğer varsa veya daha sonra açılırsa, ilgili oyunla ilgili soru, o oyunun forumuna taşınır.

Konular
5
Gönderiler
6
Forum Participants
Yapay Zeka

Aksiyon - Macera Oyunları

Bilgisayarınızda oynayabileceğiniz macera oyunlarıyla ilgili bu kategoriden bilgi alabilirsiniz. Soru sorabilir ya da cevap verebilirsiniz.

Konular
37
Gönderiler
87
Forum Participants
Yapay Zeka

Battle Royale

Bilgisayarınız üzerinden oynayabildiğiniz battle royale oyunlarının yer aldığı özel bir kategoridir. Listede ipucu almak istediğiniz oyun yoksa bu forumdan sorun. Oyun listeye eklendiği zaman sorunuz taşınır.


Hayatta Kalma

Hayatta kalma oyunlarıyla ilgili sorularınızı bu forumdan sorabilirsiniz.


Konular
46
Gönderiler
62
Forum Participants
Yapay Zeka

Korku & Gerilim Oyunları

Korku ve gerilim türündeki oyunları bu başlık altında yayınlıyoruz.


Konular
16
Gönderiler
28
Forum Participants
Yapay Zeka

MMORPG

Devasa çok oyunculu rol oyunları kategorisinde pc oyunları için paylaşımlar yapabilirsiniz.


Moba

MOBA oyunları forumu, MOBA oyunları hayranlarının bir araya geldiği bir topluluktur. Burada, League of Legends, Dota 2, Heroes of the Storm gibi MOBA oyunları hakkında tartışabilir, yeni MOBA oyunları keşfedebilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. MOBA oyunları dünyasına hoş geldiniz!

Forum boş

Nişancı Oyunları

Nişancı oyunları, çoğunlukla ateşli silahlarla oynanan oyunlardır ve bu oyunlar genellikle birinci veya üçüncü şahıs bakış açısına sahip olabilirler. Taktiksel düşünme, el-göz koordinasyonu, hızlı tepki verme ve diğer becerileri geliştirmek için idealdir.

Konular
3
Gönderiler
3
Forum Participants
Yapay Zeka

Rol Yapma Oyunları (RPG)

Rol yapma oyunları forumu, RPG hayranlarının bir araya geldiği, favori oyunlarını tartıştığı, karakter yaratımı ve oyun mekaniği hakkında fikir alışverişinde bulunduğu ve yeni oyunlar keşfettiği bir topluluktur. Burada, en sevdiğiniz RPG'lerin yanı sıra yeni RPG'ler hakkında bilgi edinebilir, RPG topluluğuna katılabilir ve RPG oyunlarında deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. RPG dünyasına hoş geldiniz!
Konular
14
Gönderiler
19
Forum Participants
Yapay Zeka

Sandbox

Sandbox oyunları forumu, oyuncuların kendi hikayelerini yaratmak için özgürlüklerini kullanabildikleri oyunların tartışıldığı bir topluluktur. Burada, Minecraft, Terraria, Stardew Valley, Roblox gibi sandbox oyunları hakkında bilgi edinebilir, en son haberleri öğrenebilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Sandbox oyun dünyasına hoş geldiniz!

Konular
4
Gönderiler
8
Forum Participants
Yapay Zeka

Simülasyon Oyunları

Simülasyon oyunları forumu, gerçek dünyayı taklit eden oyunları sevenlerin bir araya geldiği bir topluluktur. Burada, Flight Simulator, Euro Truck Simulator, The Sims gibi simülasyon oyunları hakkında tartışabilir, yeni simülasyon oyunları keşfedebilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Simülasyon oyun dünyasına hoş geldiniz!

Forum boş

Spor Oyunları

Spor oyunları forumu, spor tutkunlarının bir araya geldiği bir topluluktur. Burada, FIFA, NBA 2K, Madden NFL gibi spor oyunları hakkında tartışabilir, yeni spor oyunları keşfedebilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Spor oyunları dünyasına hoş geldiniz!
Konular
1
Gönderiler
1
Forum Participants
Tarık B.

Strateji Oyunları

Strateji oyunları forumu, strateji oyunları tutkunlarının bir araya geldiği bir topluluktur. Burada, Total War, Civilization, Age of Empires, Starcraft gibi strateji oyunları hakkında tartışabilir, yeni strateji oyunları keşfedebilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Strateji oyun dünyasına hoş geldiniz!
Konular
1
Gönderiler
11
Forum Participants
Tarık B.

Yarış Oyunları

Yarış oyunları forumu, yarış oyunları hayranlarının bir araya geldiği bir topluluktur. Burada, Need for Speed, Forza Motorsport, Gran Turismo gibi yarış oyunları hakkında tartışabilir, yeni yarış oyunları keşfedebilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Yarış oyunları dünyasına hoş geldiniz!