oyunda.org 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri admin@oyunda.org adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Bu siteyi kullanarak YASAL BİLDİRİMLER sayfasını ilk olarak okuduğunuzu ve aşağıdaki genellikle reklamlarla ilgili olan bilgileri kabul ettiğinizi onaylarsınız. Aşağıdaki metin genel olarak çerez kullanımıyla ilgilidir. Detaylı ve dikkatli şekilde okumanız gerekir.

Biz ve iş ortaklarımız (yeni bir ortaklık kurulana kadar bu google ve onun ortaklarıdır) bilgileri bir cihazda depolamak ve/veya onlara cihazdan erişmek gibi işlemler yaparız. Size sunulan amaçlar için çerezler, cihaz belirleyiciler veya başka bilgiler cihazınızda depolanabilir ve onlara cihazdan erişilebilir.
Reklamlar ve içerik bir profil temelinde kişiselleştirilebilir. Reklamları ve içeriği daha iyi kişiselleştirmek için daha fazla veri eklenebilir. Daha iyi reklamlar sunmak adına reklam ve içerik performansı ölçülebilir. Reklamları ve içeriği görmüş olan izleyiciler hakkında görüşler elde edilebilir. Verileriniz mevcut sistemleri ve yazılımları iyileştirmek ve yeni ürünler geliştirmek için kullanılabilir. Bu verilerden kasıt genel anlamda bu site üzerinde sergilediğiniz kullanım alışkanlıklarınız ve yaptığınız tekrarlardır.

Bazı iş ortakları, verilerinizi işlemek için onayınızı istemez ve bunun yerine meşru menfaatini temel alır.

Bu sitedeki seçimleriniz, yalnızca bu site için geçerli olacaktır.