Değerli oyunda.org ziyaretçileri;

Sitemizin tek gelir kaynağı reklamlar olup sitenin devamlılığı için sizden, reklam engelleyici eklenti ve yöntemler kullanmamanızı rica edeceğimiz bu açıklamamızı lütfen sonuna kadar okuyun. oyunda.org sitesinin hayatını sürdürebilmesi için masrafları;

  • Alanadı
  • Hosting
  • Daha fazla insana ulaşmak için kullanılan ücretli eklentiler
  • Düzenleme çalışmaları
  • Yazar giderleri

ve benzeri şeklindedir. Bu masraflar ışığında aşağıdaki açıklamamızı okumanızı rica ederiz.

Saygılı Bir Deneyim Sağlama

Blog sitemizdeki reklamlar, sitemizi ücretsiz olarak sunmamıza ve içerik üretmeye devam etmemize yardımcı olur. Reklamlar, işletmenin tek gelir kaynağıdır ve bu gelir sayesinde en iyi içeriği sunabiliyoruz. Ancak reklam engelleme eklentileri kullanmak, bu deneyimi ziyaretçilerimize bozar. Reklamların gösterilmesi, sitemizin kalitesini yükseltmeye ve daha fazla içerik üretmeye yardımcı olur.

Ücretsiz İçerik

Reklamlar, içeriğimizi ücretsiz olarak sunabilmemizin anahtarıdır. Reklam gelirleri, yazarlarımıza, editörlere ve diğer ekip üyelerimize ödeme yapmamıza, sitemizi barındırmamıza ve güncellememize yardımcı olur. Eğer reklam engelleme eklentilerini kullanırsanız, sitemizi ziyaret eden herkesin bu ücretsiz içerikten yararlanmasını zorlaştırırsınız.

Daha İyi Reklam Kontrolü

Reklamların gösterilmesi, reklamların içeriğini ve türünü kontrol etmemizi sağlar. Zararlı veya rahatsız edici reklamları engelleyebiliriz. Buna ek olarak, reklam verenlerin bizim gibi saygılı ve ilgili reklamlar sunmalarına yardımcı olabiliriz.

Sürdürülebilirlik

Sitemizin sürdürülebilirliği için reklam gelirleri gereklidir. Reklamların gösterilmesi olmadan sitemizin kapanma riski vardır. Reklamlar, sitemizin devam etmesi için gereken kaynakları sağlar.

Kapalı Seçenekler

Eğer reklamları rahatsız edici buluyorsanız veya gizliliğinize önem veriyorsanız, reklamların engellenmesi yerine tarayıcınızın gizlilik ayarlarını kullanarak izlenmeyi engelleyebilir (nasıl yapıldığına buradan bakın) veya reklam türlerini kişiselleştirebilirsiniz. Bu, hem sitemizin gelirini korurken hem de kişisel tercihlerinizi saygılar.

Teşekkürler

Son olarak, sitemizi ziyaret ettiğiniz ve içeriğimize ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Reklamların gösterilmesi, bu ücretsiz içeriğin sizin ve diğer ziyaretçilerimizin erişebilmesini sağlar. Bu destek, daha fazla kaliteli içerik üretmemize yardımcı olur.