Call of Duty: Modern Warfare 2 resmen duyuruldu

Call of Duty'nin hile önleme sistemi artık hilecilerin oyun içinde rakipleri görmesini engelliyor

Battlefield 2042

Battlefield 2042 oyuncu sayısı Steam'de düşüş konusunda bir rekor daha kırdı

Battlefield 2042, Kasım 2021’de piyasaya sürüldü. O zamandan beri akilikler gerçekleşti ve oyuncu sayısı Steam’de hiç olmadığı kadar düşüyor. Şimdi oyun yeni bir tarihi düşük seviyeye ulaştı ve bu eğilim devam ederse, Battlefield 2042 için gerçekten yarın yok. Steam Grafiklerinde gördüğümüz gibi, eşzamanlı oyuncu sayısı, bir önceki ayın yani Mart ayı rakamı olan 2000’in altına düştü. Bu başarıya 11 Nisan Pazartesi günü ulaşıldı. Buradan inceleyin.
Daha Fazla Oku

V Rising çevrimdışı nasıl oynanır?

Steam Etkinliğini Gizleme

Savaş Oyunları

Rainbow Six Mobile çıkış tarihi ve oyunla ilgili bildiğimiz her şey

Rainbow Six, mobil cihazlarda resmi olarak onaylandı ve serideki diğer oyunlar gibi her yönüyle heyecan verici. PC ve konsolda FPS tutkunları için en büyük, en heyecan verici deneyimlerden biri olduğu için Tom Clancy’s Rainbow Six serisini şimdiye kadar duymamış olmak imkansız. Rainbow Six Mobile, yüksek eğitimli Operatörlerden yok edilebilir ortamlara ve çok sayıda taktik planlamaya kadar tüm imza özellikleriyle bu deneyimi artık mobil cihazlara da getiriyor.
Daha Fazla Oku

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

Battlefield 2042

Battlefield 2042 3.3 Güncellemesi Skor Tablosu, yeni paket ve daha fazlasını ekliyor

EA Dice, unutulmuş nişancı Battlefield 2042 için çok istenen Scoreboard özelliğini ekleyerek başka bir yama yayınladı. Battlefield 2042 artık uygun bir puan tablosuna sahip. Evet, oyun artık sunucudaki tüm oyuncuların öldürmelerini, asistlerini ve ölümlerini düzgün bir şekilde gösteriyor; bu, Battlefield 2042 oyuncularının oyun başladığından beri talep ettiği bir şey. EA ve DICE’ın çok sevdiği bu “eski özellik”, şu anda tüm platformlarda yayında olan Battlefield 2042 için 3.3 Güncellemesinde tanıtıldı. DICE, bu özelliğin yalnızca ilk sürümü olduğu için mevcut Puan Tablosunun ek iyileştirmeler ve eklemeler göreceğini söylüyor.
Daha Fazla Oku

Riot Games, League of Legends'ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor

Minecraft Dungeons'ın Luminous Night güncellemesi, Kule'ye yeni biyomlar ekliyor

Battlefield 2042

Battlefield 2042'deki hayal kırıklığının suçu Halo Infinite ve COVID-19 olarak belirlendi

XFire.com’dan gelen yeni bir raporda, EA stüdyo şefi Laura Miele’nin Battlefield 2042’nin alımını tartışmak için bu hafta başlarında bir forum düzenlediği iddia edildi. Görünüşe göre yaklaşık 20 dakika süren bir görüşmede, Miele ve diğer EA yöneticileri Battlefield 2042’nin geçtiğimiz Kasım ayında piyasaya sürülmesinin neden bu kadar hayal kırıklığı yarattığını tartıştı. Miele için bunun iki önemli şeye indiği bildiriliyor: Halo Infinite ve COVID-19. Miele, Battlefield 2042’nin “önceki kritik tepkisi iyi” olsa da, çok oyunculu bileşeni Battlefield 2042’nin 19 Kasım’da başlamasından sadece birkaç gün önce, çok oyunculu bileşeni uyarı yapılmadan 15 Kasım’da piyasaya sürülen Halo Infinite’in sürpriz lansmanının olduğuna inanıyor.
Daha Fazla Oku

Riot Games, League of Legends'ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor

Battlefield 2042 oyuncu sayısı Steam'de düşüş konusunda bir rekor daha kırdı

Battlefield 2042

Battlefield 2042, tüm serinin ücretsiz oynanmasına neden olabilir

Oyunun düşük performansından sonra EA’nın “tüm seçenekleri gözden geçirdiği” bildiriliyor. Battlefield 2042’nin hayal kırıklığı yaratan performansı, EA’yı seriyi gelecekte ücretsiz oynanabilir hale getirmeye teşvik edebilir. Yakın tarihli bir tweet’te, bilinen Battlefield sızıntılarıyla ünlü twitter kullanıcısı Tom Henderson, geliştiricinin “Battlefield 2042’nin performansından çok hayal kırıklığına uğradığını” söyledi. Sonuç olarak şirketin Battlefield serisinin geleceği için “tüm seçeneklere baktığı” söyleniyor. Henderson’a göre, buna “Ücretsiz Oynama’ya bir ölçüde bakmak” da dahildir.
Daha Fazla Oku

Battlefield 2042 oyuncu sayısı Steam'de düşüş konusunda bir rekor daha kırdı

Yeni Need for Speed ​​oyunu bu yıl geliyor, sadece son nesil için çıkacak

AksiyonSavaş Oyunları

FromSoftware'in Armored Core 6 Çıkışı Yaklaşmış Olabilir, Ekran Görüntüleri ve Bilgi Sızıntısı

En son Armored Core oyununun piyasaya sürülmesinden bu yana uzun zaman geçti, bu nedenle serinin hayranları sabırsızlanıyor olabilir. Neyse ki, yakında oyunun bir sonraki bölümünün duyurusunu alacaklar gibi görünüyor. Web’de, henüz açıklanmayan Armored Core 6 ‘dan geldiği iddia edilen ekran görüntüleri ortaya çıktı.
Daha Fazla Oku

Hitman 3 oyun direktörü Crysis 4 geliştirmesine liderlik etmek için Crytek'e katıldı

343 Industries'in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Battlefield 2042

Battlefield 2042 için Yeni Güncelleme Hitbox'ları ve Bir Çok Farklı Konularda İyileştirme Getiriyor

Bugün, 9 Aralık’ta Battlefield 2042 için yeni bir güncelleme geliyor ve yılın son güncellemesi olacak. Bugün yani 9 Aralık’ta Battlefield 2042 Güncelleme 3.1 yayınlanacak. Diğer şeylerin yanı sıra haftalık görevler ekleyen birkaç gün önceki güncellemeyle karşılaştırıldığında, yeni yamanın birkaç oyun dengesi iyileştirmesi ve diğer hata düzeltmelerini getirmesi bekleniyor.
Daha Fazla Oku

Riot Games, League of Legends'ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor

Minecraft Dungeons'ın Luminous Night güncellemesi, Kule'ye yeni biyomlar ekliyor

V Rising: Özel Sunucu Nasıl Silinir?

Path of Exile: Sentinel Genişlemesi Duyuruldu

Valheim 10 milyon kopya sattı

Dying Light 2, Şubat ayında piyasaya sürülmesinden bu yana kaç milyon sattı?