Değerli okuyucu;
Siteyi kullanmadan önce ilk okunması gereken sayfa burasıdır; herkese duyurulur.
oyunda.org, Uluslararası Basın Enstitüsü tarafından ortaya konan “Basın Ahlak Esasları” ( bağlantıdan okuyabilirsiniz ya da erişemediyseniz Yayın İlkeleri PDF adresinden okuyabilirsiniz.) kapsamında belirtilen hükümleri benimsemiştir. oyunda.org haber portalımız, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına (erişilemiyorsa kendi yüklememiz olan Fikir Sanat PDF bağlantısından okuyun) uygun olarak yayın yapmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, yalnızca link verilerek ve kaynak gösterilerek yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılardan ve yorumlardan yazıyı ve yorumu yazan sorumludur. Her yazar kendi hesabından sorumludur. Sitemize herkes yorum yapabilir, yazılan yorumlardan yazan kişi sorumludur.
Yorumlar spam güvenliğine takılıp onay için yazarların önüne gelmeyebilir. Yayınlanmasını isterseniz yorumlarda gerekli olmadıkça bağlantı vermemeye çalışın. Çok farklı mail adresleri kullanmamaya çalışın. Hakaret ve küfür içeren yorumlar spama takılır. Bu tür yorumları zaten yazarlarımız, yöneticilerimiz göremez. Bu nedenle yayınlanması imkansızdır. Çok önemli olduğunu düşündüğünüz yorumlarınız gereksiz şekilde spama takılıyor ve yayınlanmıyorsa bunu bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sitede yer alan tüm harici bağlantılar ayrı bir sayfada açılır. oyunda.org, söz konusu harici bağlantıların sorumluluğunu almaz. Harici bir bağlantıya gittiğiniz konusunda herhangi bir uyarı yapılmaz. Bunun bilincinde olarak harici bağlantıyı kullanınız. Harici bağlantıdan, oyunda.org/oyunda.com.tr siteleri, eğer ki bir zarar görürseniz ya da istemediğiniz içeriklerle karşılaşırsanız, sorumlu değildir.
Son olarak harici bağlantılarda yapılan haber ve içerikler kontrolümüz dışında olduğundan sorumluluğu bize ait değildir. Tüm bunların bilincinde olarak siteden faydalandığınızı hatırlatırız. Saygılar dileriz, iyi okumalar…