AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Returnal PC Çıkış Tarihi ve Tam Sistem Gereksinimleri

Returnal’ın PC için çıkış tarihini öğrenmiş bulunuyoruz. Oyun çok yakında yayınlanacak. Aynı zamanda oyun için güncellenen sistem gereksinimleri de çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Son The Game Awards galasında, Returnal’ın PC’ye çıkacağı açıklandı. Şimdi, güncellenmiş sistem gereksinimleri de dahil olmak üzere, bağlantı noktasıyla ilgili bir avuç yeni ayrıntı sunuldu. Oyunun çıkış tarihini de öğrenmiş olduk. Housemarque’ın aksiyon oyunu 15 Şubat’ta PC oyuncularını vuracak.

Tam sistem gereksinimleri resmi PlayStation blogunda yayınlandı. Daha önce açıklananlardan önemli bir değişiklik görüyoruz. Bu sefer, önerilen yapılandırma 32 GB yerine 16 GB

Daha Fazla Oku

Hi-Fi Rush Sistem Gereksinimleri

Dead Space Remake'i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

AksiyonMaceraRol Oyunu

Atomic Heart Gameplay Videosu Yayınlandı

Yaklaşan kıyamet sonrası bilimkurgu fantezisi Atomic Heart neredeyse yayınlanmak üzere. Birkaç kez ertelenen Atomic Heart’ın çıkış tarihi 21 Şubat olarak belirlendi. Ancak, oyun çıkmadan bir aydan fazla bir süre önce, YouTube’a 14 dakikalık erken oynanış yüklendi. Videoyu yukarıda bulabilirsiniz, ancak yakında yayından kaldırılabilir (veya siz bunu okurken çoktan gitmiş olabilir). Videodaki aksiyonun tam ortasından başlıyoruz, bazı garip testere robotları ve manken görünümlü şeylerle savaşıyoruz. Görünüşe göre bunlar savaşması zor düşmanlar, çünkü enerji patla
Daha Fazla Oku

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin Impact: Lisa - en iyi build (Elektro)

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

Mafia Definitive Edition için bu serimizde ana görevleri baştan sona değerlendireceğiz. Mafia Definitive Edition oyuncuları takıldıkları görevlerde bu serimizde yardım alabilirler. Hepsinin Bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz. An Offer You Cant Refuse (Reddedemeyeceğiniz Bir Teklif) için izlenecek yolu sizlere aşağıda açıklamaya çalıştık. Çözümümüz, takibin nasıl kaybedileceğini ve gangsterlerden nasıl kaçılacağını ve ayrıca Salieri’nin barına güvenli bir şekilde nasıl gidileceğini anlatıyor. Şimdi detayları vermeye başlayalım.
Daha Fazla Oku

Genshin Impact: Karakterleri Keşfe Gönderme

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Hogwarts Legacy'yi tamamlamak ne kadar sürecek?

Atomic Heart Gameplay Videosu Yayınlandı

Macera

Epic Games'te ortaya çıkan bilgilere göre Uncharted: Legacy of Thieves PC'ye çıkabilir

The Legacy of Thieves Collection, bu yılın başlarında PS5’e çıktı ve yönetim kurulu genelinde oldukça iyi bir şekilde gözden geçirildi. Ancak oyunun PC sürümü şu ana kadar resmi bir çıkış tarihi almadı. Yılın en büyük PC sürümlerini vurgulayan yakın tarihli bir Epic Games blog gönderisi, koleksiyonun 20 Haziran’da kişisel bilgisayarlara geleceğini duyurmuş gibi görünse de. Çıkış tarihinin şu anda blog yazısında bulunmadığına dikkat edilmelidir, ancak Eurogamer blog güncellenmeden önce bunun hakkında bir paylaşım yaptı.
Daha Fazla Oku

DualSense Edge PC ile uyumlu mu?

Forspoken PC Sistem Gereksinimleri Cebinizi Yakacak

AksiyonMacera

She-Hulk, Marvel'in Yeni DLC Karakteri Olabilir

Bir sızıntı, Arcane’den Krizia Bajos’un karakteri seslendireceğini gösteriyor. Marvel’s Avengers’ın sıradaki karakterlerinden birinin kim olacağı hakkında bir fikrimiz olabilir gibi görünüyor. Görünüşe göre Jennifer Walters, yani She-Hulk, Marvel’s Avengers’a girmek için sırada bekliyor, yani Twitter kullanıcısı Miller’ın bir raporu gerçeğe dönerse Bu tweete aşağıda bulabilirsiniz.
Daha Fazla Oku

Forspoken PC Sistem Gereksinimleri Cebinizi Yakacak

Yeni League of Legends Oyunu Ortaya Çıkmış Olabilir

Macera

Oxenfree 2 Lost Signals Çıkış Tarihi Sızdı

PlayStation veri tabanından bir sızıntıya göre, Oxenfree 2: Lost Signals gelecek yılın ilk çeyreği kadar erken bir tarihte piyasaya sürülecek. İki hafta içinde (özellikle 15 Ocak’ta) olağandışı macera oyunu Oxenfree’nin piyasaya sürülmesinden bu yana altı yıl geçecek – ilginç bir diyalog sistemi, olağandışı atmosfer ve benzersiz görsel stil için hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı. Bu Nisan ayında geliştiricilerin devamı olan Lost Signals devam oyununu duyurmasına şaşmamalı.
Daha Fazla Oku

Returnal PC Çıkış Tarihi ve Tam Sistem Gereksinimleri

Atomic Heart Gameplay Videosu Yayınlandı

AksiyonMacera

Horizon: Forbidden West'ten Önce Frozen Wilds Oynamanız Gerekiyor Mu?

2022 şimdiden büyük video oyunlarıyla dolu görünüyor ve PlayStation için öne çıkan sürümlerden biri Horizon: Forbidden West. Hem PS5 hem de PS4 için Şubat ayında piyasaya sürülecek olması nedeniyle, daha da büyük ve daha iyi bir devam oyunu için selefinin temellerini geliştirmeyi hedefliyor. Guerrila Games, oyundaki yeni savaş mekaniklerini, silahları, ortamları ve çarpıcı grafikleri sergiledi, ancak macerayla ilgili diğer ayrıntıların çoğu gizemini koruyor.
Daha Fazla Oku

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

Genshin Impact 2.7 güncellemesi ile, oyun başladığından beri ilk kez bir gecikme yaşıyor

Sea of ​​Thieves

Sea of ​​Thieves Steam'de Milyonlarca Kopya Sattı

Sea of ​​Thieves’in Steam’deki satışları 5 milyon kopyayı aştı. Oyun şimdiden tüm donanım platformlarında 25 milyondan fazla kişi tarafından oynandı. Rare, Sea of ​​Thieves’in Steam’deki satışlarının 5 milyon kopyayı aşmasını kutluyor. Bu etkileyici sonuca 18 ay içinde ulaşıldı – oyun, geçen yıl 20 Haziran’da Valve’ın hizmetine girdi. 5 milyon kopya satışı, PC sürümünün 2018’den beri Microsoft Store’un sunduğu tekliften çok daha etkileyici. Dahası, Game Pass aboneliğinde de mevcuttur.
Daha Fazla Oku

Hi-Fi Rush Sistem Gereksinimleri

Steam Hata Kodu 2 (Error Code 2) ya da E2 Nasıl Onarılır (Sunucular Çok Meşgul)

Macera

Horizon: Forbidden West Altı Oyun Tarzı Sunacak

Horizon: Forbidden West’in çıkış tarihi yaklaşıyor. Guerrilla Games, oynanış stilleri sorunu da dahil olmak üzere, önümüzdeki oyunda bulacağımız birkaç yeniliğe eğildi. Horizon: Forbidden West, yeni ve genişletilmiş bir beceri ağacı sunacak. Oyun kısa süre önce Game Informer dergisinin son sayısının kapağında yer aldı ve bu vesileyle geliştiriciler bazı ilginç bilgiler ortaya çıkardı. Ekim ayında oyuncu özgürlüğünün çok önemli olacağından bahsetmişlerdi. Yalan söylemiyorlardı – ortaya çıktığı gibi, yeni, yeniden tasarlanmış karakter geliştirme ağacı altı farklı oyun stilini hesaba katacak.
Daha Fazla Oku

Atomic Heart Gameplay Videosu Yayınlandı

En İyi Horizon Forbidden West Zırhını Nasıl Alırsınız?