AksiyonMacera

She-Hulk, Marvel'in Yeni DLC Karakteri Olabilir

Bir sızıntı, Arcane’den Krizia Bajos’un karakteri seslendireceğini gösteriyor. Marvel’s Avengers’ın sıradaki karakterlerinden birinin kim olacağı hakkında bir fikrimiz olabilir gibi görünüyor. Görünüşe göre Jennifer Walters, yani She-Hulk, Marvel’s Avengers’a girmek için sırada bekliyor, yani Twitter kullanıcısı Miller’ın bir raporu gerçeğe dönerse Bu tweete aşağıda bulabilirsiniz.

Daha Fazla Oku

Cities: Skylines Airports DLC Bugün Geliyor

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Macera

Oxenfree 2 Lost Signals Çıkış Tarihi Sızdı

PlayStation veri tabanından bir sızıntıya göre, Oxenfree 2: Lost Signals gelecek yılın ilk çeyreği kadar erken bir tarihte piyasaya sürülecek. İki hafta içinde (özellikle 15 Ocak’ta) olağandışı macera oyunu Oxenfree’nin piyasaya sürülmesinden bu yana altı yıl geçecek – ilginç bir diyalog sistemi, olağandışı atmosfer ve benzersiz görsel stil için hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı. Bu Nisan ayında geliştiricilerin devamı olan Lost Signals devam oyununu duyurmasına şaşmamalı.
Daha Fazla Oku

Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Sony, Microsoft'un Call of Duty'i PlayStation'dan Kaldırmamasını Umuyor

AksiyonMacera

Horizon: Forbidden West'ten Önce Frozen Wilds Oynamanız Gerekiyor Mu?

2022 şimdiden büyük video oyunlarıyla dolu görünüyor ve PlayStation için öne çıkan sürümlerden biri Horizon: Forbidden West. Hem PS5 hem de PS4 için Şubat ayında piyasaya sürülecek olması nedeniyle, daha da büyük ve daha iyi bir devam oyunu için selefinin temellerini geliştirmeyi hedefliyor. Guerrila Games, oyundaki yeni savaş mekaniklerini, silahları, ortamları ve çarpıcı grafikleri sergiledi, ancak macerayla ilgili diğer ayrıntıların çoğu gizemini koruyor.
Daha Fazla Oku

Cities: Skylines Airports DLC Bugün Geliyor

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Sea of ​​Thieves

Sea of ​​Thieves Steam'de Milyonlarca Kopya Sattı

Sea of ​​Thieves’in Steam’deki satışları 5 milyon kopyayı aştı. Oyun şimdiden tüm donanım platformlarında 25 milyondan fazla kişi tarafından oynandı. Rare, Sea of ​​Thieves’in Steam’deki satışlarının 5 milyon kopyayı aşmasını kutluyor. Bu etkileyici sonuca 18 ay içinde ulaşıldı – oyun, geçen yıl 20 Haziran’da Valve’ın hizmetine girdi. 5 milyon kopya satışı, PC sürümünün 2018’den beri Microsoft Store’un sunduğu tekliften çok daha etkileyici. Dahası, Game Pass aboneliğinde de mevcuttur.
Daha Fazla Oku

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

Hitman Trilogy Yakında Game Pass ve Steam'de Yayınlanacak

Macera

Horizon: Forbidden West Altı Oyun Tarzı Sunacak

Horizon: Forbidden West’in çıkış tarihi yaklaşıyor. Guerrilla Games, oynanış stilleri sorunu da dahil olmak üzere, önümüzdeki oyunda bulacağımız birkaç yeniliğe eğildi. Horizon: Forbidden West, yeni ve genişletilmiş bir beceri ağacı sunacak. Oyun kısa süre önce Game Informer dergisinin son sayısının kapağında yer aldı ve bu vesileyle geliştiriciler bazı ilginç bilgiler ortaya çıkardı. Ekim ayında oyuncu özgürlüğünün çok önemli olacağından bahsetmişlerdi. Yalan söylemiyorlardı – ortaya çıktığı gibi, yeni, yeniden tasarlanmış karakter geliştirme ağacı altı farklı oyun stilini hesaba katacak.
Daha Fazla Oku

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Macera

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PS5 Çıkış Tarihi Ve Bazı Ayrıntılar Ortaya Çıktı

PS5’te Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın fiyatını ve çıkış tarihini öğrendik. PC sahiplerinin biraz daha beklemesi gerekecek. Resmi PlayStation blogu, Uncharted: Legacy of Thieves Collection adlı yaklaşan PS5 ve PC remaster seti hakkında uzun zamandır beklenen ayrıntıları yayınladı. Verilen detaylara göre oyun, 28 Ocak 2022’de piyasaya sürülecek. Maalesef şimdilik sadece PlayStation 5 için planlanmış.
Daha Fazla Oku

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Victoria 3'ün çıkış tarihi muhtemelen 2022'nin sonlarına denk gelecek

Macera

Syberia: The World Before Ertelendi

Tahminlerin aksine Syberia: The World Before bu yıl yayınlanmayacak. Macera oyununun lansmanı 2022’ye ertelendi. Syberia: The World Before Macera oyunu hayranları için kötü haberlerimiz var. Microids, merakla beklenen Syberia: The World Before’ın çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu.
Daha Fazla Oku

Saints Row Reboot Birkaç Ay Ertelendi

Hayranları Üzen Haber: Aralık'a Ertelendi

BulmacaMacera

Sherlock Holmes: Chapter One İncelemeleri Oldukça Olumlu

Sherlock Holmes: Cahpter One  İyi İncelemelere Başladı. Sherlock Holmes: Chapter One yayınlandı. Frogwares’in en yeni macera oyunu çoğunlukla olumlu eleştiriler topladı. Frogwares’in macera oyunu serisinin son bölümü olan Sherlock Holmes: Chapter One çıktı. Oyun PC’de (Steam ve GOG.com’da, yakında Epic Games Store’da da) ve PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de yayınlandı. Proje Xbox One ve PlayStation 4’e de geliyor ancak bu sürümler daha sonraki bir tarihte çıkacak.
Daha Fazla Oku

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Oxenfree 2 Lost Signals Çıkış Tarihi Sızdı

AksiyonMacera

Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall genişletilmiş bir oynanış videosu yayınlandı

Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall genişletilmiş bir oyun videosu aldı. Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall uzun bir oynanış videosu yayınladı. Aksiyon-macera oyunu PCVR’ye geliyor ve oyuncuların Nighthaunt ordularıyla savaşmasını sağlayacak. Carbon Studio, yeni çıkacak olan aksiyon-macera VR başlığı Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall’ın oynanışını gösteren yedi dakikalık bir video paylaştı. İlk genişletilmiş görünüm, oyunun Steam VR, Viveport ve Oculus’ta 17 Kasım’daki lansmanından önce geliyor.
Daha Fazla Oku

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

Yeni Serious Sam bu ay açıklanacak ve piyasaya sürülecek

PlayStation, Twisted Metal serisi üzerinde çalışıyor