BulmacaYoutube

Criminal Case Mobil Bulmaca Oyunu

Criminal Case çoğu bölümünde sizi strese sokabilir. Deyim yerindeyse tam bir dikkat oyunu. Oyundan kısaca bahsedeceğiz ve indirme bağlantılarını sizlerle paylaşacağız. Bulmaca oyunları kategorisinde yer alan Criminal Case bakın nasıl bir oyun ve oynamaya değer mi?

Criminal Case nasıl bir mobil oyun?

Bölüm bölüm ilerleyen Criminal Case, her bölümde size belli bir süre içerisinde sizden istenilen eşyaları olay yerinde bulmanız talep ediliyor. Bunlar birer kanıt ve hızlı bir şekilde bulmalısınız. Süre içerisinde bulamadığınız taktirde puanlarınız düşüyor. Ne kadar hızlı bulursanız o kadar yüksek puan alırsınız.

Karşınıza çıkan görselde alakalı alakasız bir sürü eşya bulunuyor. Sizden istedikleri eşyalar alt tarafta listeleniyor. Onların aynılarını görselden bulup üzerine tıklamanız gerekiyor.

Bununla birlikte avantaj elde etmek için çeşitli eşyalar da kullanabilirsiniz. Bununla birlikte bölüm geçtikçe olayın düğümleri de çözülüyor. Çıkan kanıtlar araştırmaya gönderilebiliyor. Buradan da bölüm sonu suçluyu bulmak mümkün. Çözülmesi gereken bir sürü suç ve araştırılması gereken bir sürü suç mahallinin bulunduğu oyun ilginizi çekebilir.

Criminal Case indir

Oyun hem iOS hem de Android üzerinden indirilebilir durumda. Aşağıdaki bağlantılardan Criminal Case oyununu indirebilirsiniz.

Google PlayAppStore

Criminal Case nasıl oynanır?

Android için en popüler bulmaca oyunlarından birisi Criminal Case ile sizlerleyim. Oyun özellikle Facebook’ta oldukça popüler ama Android oyunları arasında da çok oynananlar arasında yerini uzun zaman önce aldı. Puzzle kategorisinde bir polis olarak suçlularla mücadele ediyorsunuz. Facebook bağlantısı olmadan oyunu sadece telefonunuza kaydedebiliyorsunuz. Çevrimiçi bir bağlantı kayıt şekli yok. Facebook bağlantısı da kayıt sırasında sorun çıkardığı için Puzzle oyunları serisine Blacklist ile devam edeceğim.

Criminal Case isimli Android oyunuyla ilgili bilgi almak için Videoyu izleyebilirsiniz. Oyunun indirme linkini videonun altında bulabilirsiniz.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
BulmacaMacera

Sherlock Holmes: Chapter One İncelemeleri Oldukça Olumlu

Battlefield 2042Nişancı OyunuYoutube

Battlefield 2042'nin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Farming SimulatorYoutube

Farming Simulator 22'nin Yeni Fragmanında Arılar, Arı Kovanları, Seralar ve Çilekler Var

BulmacaRehber

Kelime Savaşı Arkadaş Ekleme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Lite İçin Golden Woods Haritası