BulmacaYoutube

Criminal Case Mobil Bulmaca Oyunu

Criminal Case çoğu bölümünde sizi strese sokabilir. Deyim yerindeyse tam bir dikkat oyunu. Oyundan kısaca bahsedeceğiz ve indirme bağlantılarını sizlerle paylaşacağız. Bulmaca oyunları kategorisinde yer alan Criminal Case bakın nasıl bir oyun ve oynamaya değer mi?

Criminal Case nasıl bir mobil oyun?

Bölüm bölüm ilerleyen Criminal Case, her bölümde size belli bir süre içerisinde sizden istenilen eşyaları olay yerinde bulmanız talep ediliyor. Bunlar birer kanıt ve hızlı bir şekilde bulmalısınız. Süre içerisinde bulamadığınız taktirde puanlarınız düşüyor. Ne kadar hızlı bulursanız o kadar yüksek puan alırsınız.

Karşınıza çıkan görselde alakalı alakasız bir sürü eşya bulunuyor. Sizden istedikleri eşyalar alt tarafta listeleniyor. Onların aynılarını görselden bulup üzerine tıklamanız gerekiyor.

Bununla birlikte avantaj elde etmek için çeşitli eşyalar da kullanabilirsiniz. Bununla birlikte bölüm geçtikçe olayın düğümleri de çözülüyor. Çıkan kanıtlar araştırmaya gönderilebiliyor. Buradan da bölüm sonu suçluyu bulmak mümkün. Çözülmesi gereken bir sürü suç ve araştırılması gereken bir sürü suç mahallinin bulunduğu oyun ilginizi çekebilir.

Criminal Case indir

Oyun hem iOS hem de Android üzerinden indirilebilir durumda. Aşağıdaki bağlantılardan Criminal Case oyununu indirebilirsiniz.

Google PlayAppStore

Criminal Case nasıl oynanır?

Android için en popüler bulmaca oyunlarından birisi Criminal Case ile sizlerleyim. Oyun özellikle Facebook’ta oldukça popüler ama Android oyunları arasında da çok oynananlar arasında yerini uzun zaman önce aldı. Puzzle kategorisinde bir polis olarak suçlularla mücadele ediyorsunuz. Facebook bağlantısı olmadan oyunu sadece telefonunuza kaydedebiliyorsunuz. Çevrimiçi bir bağlantı kayıt şekli yok. Facebook bağlantısı da kayıt sırasında sorun çıkardığı için Puzzle oyunları serisine Blacklist ile devam edeceğim.

Criminal Case isimli Android oyunuyla ilgili bilgi almak için Videoyu izleyebilirsiniz. Oyunun indirme linkini videonun altında bulabilirsiniz.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KorkuRehber

Resident Evil 4 Remake'de saat bulmacası nasıl çözülür?

KorkuRehber

Resident Evil 4 Remake The Stone Dias Bulmacası Nasıl Çözülür?

AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Lite İçin Golden Woods Haritası