Mobil Oyun

Mmorpg Legacy of Discord'dan Okulların Açılmasına Özel Bir Etkinlik

Güzel Türkiyemiz’den de bir çok kişinin oynadığı ünlü Mmorpg Mobil Oyun Legacy of Discord’a yeni bir etkinlik. Okulların Açılmasına Özel olan bu etkinlik detayları hemen alt kısımda.

Okula Dönüş Etkinliği

Merhaba Muhafızlar!Yeni okul dönemi başlıyor ve biz de bu dönem için sizlere harika bir başlangıç etkinliği hazırladık.Bu gönderide yeni etkinlik ile ilgili detayları bulabilirsiniz.Etkinlik 15 Eylül günü başlıyor.Detayları birlikte inceleyelim!

1) Şanslı Rulet: 100 Elmas karşılığında şansınızı deneyin!Sonuca göre alınabilecek hediyeler arasında ilk slotta Gökyüzü Kanatları Uyanış materyalleri ,ve Kutsal Saat;ikinci slotta farklı sayıda Kalem;üçüncü slotta ise Kalem Kutusu ve Elmaslar,Kırmızı Gökyüzü Kanadı ve ödül katlayıcı itemlar olacaktır.Kalem ve Kalem kutularını etkinlik süresince takas etmek için kullanabilirsiniz
2) Metamorf Karnavalı:Ana Metamorflarınızı etkinleştirip ,geliştirerek ilgili parçaları toplayabilirsiniz ve Karnavaldan puan kazanabilirsiniz.Belirli bir puan seviyesine ulaştığınızda ise Şimdilik sadece bu yöntem ile elde edilebilecek olan Fantom Hortlak Parçası kazanma fırsatını yakalayabileceksiniz!
3) Elmas harcadıkça zenginleşin!Bu yöntem ile Semai Ejderhayı elde etme fırsatınız olacak!

Alice

Siz Legacy of Discord oynuyor musunuz?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir