Mobil Oyun

Mmorpg Legacy of Discord'dan Okulların Açılmasına Özel Bir Etkinlik

Güzel Türkiyemiz’den de bir çok kişinin oynadığı ünlü Mmorpg Mobil Oyun Legacy of Discord’a yeni bir etkinlik. Okulların Açılmasına Özel olan bu etkinlik detayları hemen alt kısımda.

Okula Dönüş Etkinliği

Merhaba Muhafızlar!Yeni okul dönemi başlıyor ve biz de bu dönem için sizlere harika bir başlangıç etkinliği hazırladık.Bu gönderide yeni etkinlik ile ilgili detayları bulabilirsiniz.Etkinlik 15 Eylül günü başlıyor.Detayları birlikte inceleyelim!

1) Şanslı Rulet: 100 Elmas karşılığında şansınızı deneyin!Sonuca göre alınabilecek hediyeler arasında ilk slotta Gökyüzü Kanatları Uyanış materyalleri ,ve Kutsal Saat;ikinci slotta farklı sayıda Kalem;üçüncü slotta ise Kalem Kutusu ve Elmaslar,Kırmızı Gökyüzü Kanadı ve ödül katlayıcı itemlar olacaktır.Kalem ve Kalem kutularını etkinlik süresince takas etmek için kullanabilirsiniz
2) Metamorf Karnavalı:Ana Metamorflarınızı etkinleştirip ,geliştirerek ilgili parçaları toplayabilirsiniz ve Karnavaldan puan kazanabilirsiniz.Belirli bir puan seviyesine ulaştığınızda ise Şimdilik sadece bu yöntem ile elde edilebilecek olan Fantom Hortlak Parçası kazanma fırsatını yakalayabileceksiniz!
3) Elmas harcadıkça zenginleşin!Bu yöntem ile Semai Ejderhayı elde etme fırsatınız olacak!

Ayrıca Bakınız:   Ön Kayıt - DreamWorks Universe of Legends

Alice

Siz Legacy of Discord oynuyor musunuz?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Türkiye'de En Çok Hangi Mobil Oyunlara Para Harcadık?

Mobil Oyun

Apple Arcade Resmen Tanıtıldı

Mobil Oyun

Erangel'de İşaret Fişeği Nasıl Bulunur?

HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.