Mobil Oyun

Tera M – Mobil Oyun Yakında Piyasada Olacak

Bilgisayarda oynadığınız bir mmorpg oyunu olan ve çıktığı donemde farklı yapisiyla oldukca ilgi çeken Tera oyununu mobil versiyonu Tera M 2018’de dünya çapında yayınlanacak. (Birkaç kez tarih ve bir çok şey değişti tarih yine degisebilir)

Oyun hakkinda bildiğimiz bazı şeyler var. Örneğin hikaye kısmı şu şekilde. Bilgisayar versiyonundaki hikayeden 1000 sene öncesine dayanıyor. Bir çok karakter oyunda yok ya da karanlık tarafta yer alıyor.

Ayrıca Tera M oyunu 3 farklı dövüş moduna sahip olacak. Otomatik savaş, yarı otamatik savaş ve manuel savaş seklinde hangisini isterseniz seçebilirsiniz. Burda küçük bir detay vermemiz gerek. Oyuncular bir zindan yaptıklarında ya da grup olarak güçlü bir bossa karşı savaştıklarında oto savaşla asla hayatta kalamayacaklar. Bu nedenle tıpkı bilgisayar versiyonunda olduğu gibi kendileri oyunu oynamaları gerekecek.

Tera M oyununda oyuncular oyun içinden hızlıca karakter değiştirebilecek. Yani hem tank hem de şifacı oynayanlar parti bulmak için fazla uğraşmayacak neye ihtiyaç varsa hemen geçiş yapabilecek.

Tera M Mobil Oyunu megaserver lara sahip olacak. Binlerce oyuncu aynı serverda yer alacak. Battleground, guild savaşları vs hızlı bir sekilde başlayabilecek. Oyuncu sıkıntısı yaşanmayacak.

İşte Tera M’de oynanabilir karakterler

Elin – Priest
Human (male) – Slayer
Human (female) – Brawler
Aman (male) – Lancer
High Elf (female) – Archer
Popori – Alchemist

Görsellerden once bahsedelim. Oyun ücretsiz olacak oyun içi satın almalar yapılacak. Oyunla ilgili bir video ve bazı görseller bulunuyor.

https://youtu.be/DnmYdvE2fg0

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleMobaRol Oyunu

Hunter's Arena: Legends Erken Erişime Çıktı

MMORPG

World of Warcraft Shadowlands Betasında Addonlara İzin Veriliyor

MMORPG

Warhammer: Odyssey Bu Ay Sonu Testlere Başlıyor

MMORPG

New World Geliştiricileri İlerleme Sistemi ve Crafting Hakkında Bilgi Verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir