Mobil Oyun

The Walking Dead: March To War Oyunu Çıktı

Geçen gün de yeni Walking Dead oyunundan bahsetmiştik. İçerik ilgi çekici olunca ( zombiler ve sonu gelmiş bir dünya ) bir sürü oyun çıkması da normal. Bu yeni oyun The Walking Dead March To War bir senedir geliştiriliyordu. Şimdi hem Android hem de iOS platformunda oyunu oynamak mümkün.

The Walking Dead March To War indir https://play.google.com/store/apps/details?id=com.disruptorbeam.marchtowar

Oyun çok oyunculu bir yapıya sahip bu nedenle diger oyuncularla ittifak kurmanız mümkün hatta tavsiyelere göre diger oyuncularla birlikte oynamanız şart. Ayrica oyunda tanıdık dizi oyuncuları da olacak ki aktif sekilde olmasa da onlardan yönlendirme ve tavsiye alabileceksiniz.

The Walking Dead March To War oyununun en önemli özelliklerinden birisi dizi gibi ilerlemesi. Kendinizi dizinin icinde bulmaniz mümkün olabilir. Bende The Walking Dead March To War oyununu indirip deneyeceğim. Hatta mumkunse videosunu kaydedip youtube kanalimda yayınlamayı düşünüyorum.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings Yeni Uygarlık Geliyor

İzlemek isterseniz tanıtım videosu https://youtu.be/P4PVfJLKi4U

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Oyundan Haberler - 23 / 27 Kasım 2020 Oyun Haberleri

Haber

Forza Motorsport 7 ve Daha Fazla Oyun Game Pass Xbox ve PC'ye Ekleniyor

AksiyonMacera

Suicide Squad: Kill the Justice League İlk Fragman Yayınlandı

Haber

Dragon's Dogma Bir Anime Uyarlamasına Sahip Olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir