Mobil Oyun

Clash of Kings Destek Sisteminden Yararlanma

Clash of Kings şu sıralar oyun içi gelişmeler ve bir nevi satış sonrası destek paylaşımları yapıyor. Oyuncuyu oyunda tutmak adina önemli ve değerli adım olarak gördüğüm bu gelişmeler oyun icinde sizlere ne kadar yansıyor bilemiyorum. Örneğin ben geçmişte bir kez ihtiyaç duyduğum moda ve desteğe kesinlikle günlerce ulaşamadım. Mod cevap vermiyor baska kimse de sorununuzla ilgilenmiyordu. Şimdilerde durum nedir bilmiyorum.

[Yardım ve Destek Sistemi] Sevgili Lordlarımız,
Bildiğiniz üzere #ClashofKings’de size yardımcı olmak için kurulan sistemlerimiz var. Bunları daha etkin kullanabilmeniz için size biraz görevlerinden bahsetmek istiyoruz…

1) Oyun içi Müşteri Hizmetleri (GM’ler):
Ekibimizin bu parçası Clash of Kings yapımcı firması olan ELEX’te çalışıyor. Teknik ekiple direkt bağlantılılar. Oyunla ilgili teknik sorunları onlara bildirmeniz ve mutlaka ekran görüntüsü göndermeniz gerekiyor. Özellikle kendi krallığınız ile ilgili veya sizin kalenizi ilgilendiren sorunlara sadece onlar bakabiliyor.
– Kalenizin içindeki “Müşteri Hizmetleri” panosundan onlara ulaşabilir, oradaki seçenekleri kullanarak soruna yönelik direkt hata raporu gönderebilirsiniz.

2) Oyun içi Modlar:
Ekibimizin bu parçası oyunculardan seçiliyor. Özel bir eğitimden geçiyorlar. Bu Modların görevi kendi krallıklarındaki krallık sohbetinin düzenini sağlamak, sizin oyunun oynanışı ile ilgili olan sorularınıza oyun içinden cevap vermek ve genel oyun hatalarını yapımcılara bildirmek. Ancak oyun içinde ELEX ile bağlantısı kopan veya oyunu bırakan, buna rağmen hala ‘Mod’ olarak görünen oyuncular da var. Bu nedenle çoğu sizlere cevap veremiyor.
– Oyun içi Modlara ulaşmak için, oyun içi “Ayarlar” arayüzünden “Mod’a ulaş” seçeneğini kullanabilirsiniz.

3) Facebook Sayfası Modları:
Sayfamızın Modları (Adminleri) oyunu iyi bilen oyunculardan seçiliyor. Görevlerimiz sizlerin önerilerini, şikayetlerini ve taleplerini yapımcılarımıza iletmek; oyuna dair çevirileri düzenleyip sizlerle yeni bilgileri paylaşmak. Oyunun oynanışı ile ilgili her tür sorunuza cevap verebilir, gerekirse şirketten bilgi alıp size iletebiliriz. Sayfamızda etkinlik düzenleyip kazananlara oyun içi ödüller gönderebiliriz. Oyun ile ilgili ani çıkan sorunları, güncelleme hatalarını, genel oyun hatalarını teknik ekibimize bildirebiliriz; ancak bireysel hesap sorunlarınızı Müşteri Hizmetleri’ne iletmelisiniz.
– Bize, sayfamızdaki yorumlardan veya sayfamıza mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Bu 3 sistemimize de ihtiyacınıza yönelik her zaman başvurabilirsiniz. Size yardımcı olmak için buradayız.
İyi oyunlar!
Clash of Kings TR Takımı

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

Mobil OyunStrateji

Star Discord mobil oyunu StarCraft benzeri olarak dikkat çekiyor

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir