Mobil Oyun

Clash of Kings Dünya Kupası Nakavtlara Kaldı

Clash of Kings mobil strateji oyunundan Dünya Kupası etkinliğinde sürpriz açıklama. Bazı ittifakların aynı puanda kalmalarından sebep bu etkinlik nakavt turuna kaldı.

[Duyuru] Lordlarım!
CoK Dünya Kupası’nın grup aşaması sona erdi. Bu adil oyun modunda, tüm lordlar aynı başlangıç ​​çizgisinde duruyorlardı. Birçok kara at ortaya çıktı ve çekişmeyi son derece şiddetlendirdi. Hatta bazı bölgelerde 4 ittifak aynı puana sahiptiler. Bu nedenle her bölgedeki ilk 4 ittifakı nakavt aşamasına ilerletmeye karar verdik!

Nakavt aşamasının ilk turu 23 Ekim’de başlayacak. Grup seçimi sistem tarafında rastgele yapılacaktır. Maçlar her pazartesi ve perşembe günleri olacak ve 5 turda sona erecektir.

Yaklaşan nakavt aşamasına hazırlanırken tüm ittifakların CoK Dünya Kupası arayüzüne girmesine izin verilmiyor. 20 Ekim’de bu arayüze gidip grup ayrıntılarını görebilirsiniz.

İyi eğlenceler!
Clash of Kings Oyun Stüdyosu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Oyundan Haberler #3 – 7 Aralık / 11 Aralık 2020 – Oyun Haberleri

Haber

Oyundan Haberler - 30 Kas / 4 Ara 2020 - Oyun Haberleri

RehberStrateji

Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir