Mobil Oyun

Clash of Kings Dünya Kupası Nakavtlara Kaldı

Clash of Kings mobil strateji oyunundan Dünya Kupası etkinliğinde sürpriz açıklama. Bazı ittifakların aynı puanda kalmalarından sebep bu etkinlik nakavt turuna kaldı.

[Duyuru] Lordlarım!
CoK Dünya Kupası’nın grup aşaması sona erdi. Bu adil oyun modunda, tüm lordlar aynı başlangıç ​​çizgisinde duruyorlardı. Birçok kara at ortaya çıktı ve çekişmeyi son derece şiddetlendirdi. Hatta bazı bölgelerde 4 ittifak aynı puana sahiptiler. Bu nedenle her bölgedeki ilk 4 ittifakı nakavt aşamasına ilerletmeye karar verdik!

Nakavt aşamasının ilk turu 23 Ekim’de başlayacak. Grup seçimi sistem tarafında rastgele yapılacaktır. Maçlar her pazartesi ve perşembe günleri olacak ve 5 turda sona erecektir.

Yaklaşan nakavt aşamasına hazırlanırken tüm ittifakların CoK Dünya Kupası arayüzüne girmesine izin verilmiyor. 20 Ekim’de bu arayüze gidip grup ayrıntılarını görebilirsiniz.

İyi eğlenceler!
Clash of Kings Oyun Stüdyosu

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Haber

Avatar: Frontiers of Pandora sadece ışın izleme ile çalışacak

Hack & Slash

Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir