Mobil Oyun

Ön Kayıt – DreamWorks Universe of Legends

Son zamanlarda film yapım şirketlerinin kahramanlarıyla ilgili oyunlar sıkça karsimiza çıktı. Şimdi baska bir film yapım şirketi olan DreamWorks’ün bir kahraman oyunuyla karşınızdayız. DreamWorks denince aklimiza gelen ilk kahraman Kung-fu panda olabilir. Bu filmdeki kahramanlar, Shrek ve Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisi kahramanları DreamWorks Universe of Legends oyununda sizlerle olacak.

Oyunda base kurup geliştiriyor ve kahramanlarla mücadele ediyorsunuz. Oyunun oynayisiyla ilgili bir çok açıklama olsa da fazla detaya yer verilmemiş.

DreamWorks Universe of Legends Oyunu şimdi ön kayıt aşamasında. Ön kayıt olarak oyun çıktığı zaman ilk haberdar olanların arasına girin. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fireflygames.dreamworks

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Steam

Resident Evil Village, 2021 Steam Ödülleri'nde Yılın Oyunu ödülünü kazandı

Diablo 4

Diablo 4 İle İlgili Yeni Bilgiler Bu Ay Sonuna Doğru Ortaya Çıkacak

Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir