Mobil Oyun

Ön Kayıt – DreamWorks Universe of Legends

Son zamanlarda film yapım şirketlerinin kahramanlarıyla ilgili oyunlar sıkça karsimiza çıktı. Şimdi baska bir film yapım şirketi olan DreamWorks’ün bir kahraman oyunuyla karşınızdayız. DreamWorks denince aklimiza gelen ilk kahraman Kung-fu panda olabilir. Bu filmdeki kahramanlar, Shrek ve Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisi kahramanları DreamWorks Universe of Legends oyununda sizlerle olacak.

Oyunda base kurup geliştiriyor ve kahramanlarla mücadele ediyorsunuz. Oyunun oynayisiyla ilgili bir çok açıklama olsa da fazla detaya yer verilmemiş.

DreamWorks Universe of Legends Oyunu şimdi ön kayıt aşamasında. Ön kayıt olarak oyun çıktığı zaman ilk haberdar olanların arasına girin. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fireflygames.dreamworks

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Oyundan Haberler #3 – 7 Aralık / 11 Aralık 2020 – Oyun Haberleri

Haber

Oyundan Haberler - 30 Kas / 4 Ara 2020 - Oyun Haberleri

Haber

Epic Games Store Mobil Cihazlar İçin Yayınlanacak

Mobil OyunÖn Kayıt

Android İçin Ön Kayıttaki Oyunlar (Sürekli Güncel Oyun Listesi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir