Mobil Oyun

Clash of Kings Yabancı Dil Mail Çevirileri

Strateji Oyunu Clash of Kings’in ülkemizde kullanılan dili Türkçe biliyorsunuz. Sanırım son atılan mailler Türkçe olarak gelmesi ki Türk modlar çeviri yapmak zorunda kalmış ve atılan bütün mail ve duyuruları Türkçeye çevirerek paylaşmış.

[ÖNEMLİ DUYURU] Lordlarım, oyun içinden gelen maillerin çevirilerini burada bulabilirsiniz. Önemli detaylar var, lütfen dikkatli okuyun.
İyi oyunlar!
Clash of Kings TR Takımı

{{Canavar Kaptanı geliyor!}}
Lordlarım,
Size daha zorlu mücadeleler getirmek için yeni bir canavar sunuyoruz: Kaptan! Canavar Kaptanı’na ralliyle saldırmanız gerekiyor. Eğer kimse rallinize katılmazsa tek başınıza da ralli ilerleyebiliyor. Canavar Kaptanı’ndan yüksek oranda malzeme ve özel öğeler elde edebilirsiniz. Her gün saldırmak için 3 şansınız var, onları iyi değerlendirin! Askerleriniz ölmeyecek ancak çoğu yaralanacak. Canavar Kaptanı çok güçlü, ona grup saldırısı yapmanız daha yararlı olacaktır.
İyi eğlenceler!

{{Cadılar Bayramı Şansı}}
Lordlarım, onların inanılmaz ekipmanı ve gözardı edilemez güçleri var. Bir tek saygı duydukları kişilere hizmet ederler. Onlara emir verdiğiniz anda gelip düşmanı yok ederler. Cadılar Bayramı etkinliği süresince, Gezici Tüccar’dan kaynak veya altın ile Kara Şövalye Görevlendirme Kartı alabileceksiniz. Bu kartı onları çağırmak için kullanın! Bu altın değerindeki fırsatı kaçırmayın. Ya şimdi ya hiç! (Bu birliği çağırmak için kalenizin Sv.26 ve üzeri olması gerekir.)
İyi oyunlar!

{{Uygarlık Askeri Rütbesi}}
Lordlarım, size daha iyi bir oyun deneyimi sağlamak için Askeri Rütbe optimizasyonumuzu bitirdik. Yakında rütbeler aktifleşecek, Askeri Rütbe Marketi daha sonra açılacak. Yapılan optimizasyonlar:
– Farklı uygarlıklar farklı askeri rütbe isimleri ve özelliklerine sahip.
– Askeri Rütbe seviyesiyle özellikler büyük oranda artıyor.
– Yeni Askeri Rütbe Yetenekleri ve Ekipmanları daha sonra oyuna eklenecek.
İyi eğlenceler!

{{Karanlık Alev Şövalyesi}}
Lordlarım,
Oyuncularımızın geri bildirimi doğrultusunda Karanlık Alev Şövalyesinin iyileştirme maliyetini azaltmaya karar verdik. Sonuç olarak iyileştirme giderleri Sv.10 Süvari ile aynı olacak.
Karanlık Alev Şövalyesi’ni oyuncularımızın savaşlarda daha çok seçeneği olsun diye ekledik.
Oyuncular düşmanlarıyla karşı karşıya kaldıklarında düşmanlarına göre taktiklerini değiştirebilirler ve sadece sabit bir birlik oluşumu ile sınırlı kalmak zorunda değiller.
Ayrıca oyunumuzun taktiksel bir derinlik ve genişliğe sahip olması için daha fazla çaba göstereceğiz.
Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkürler!

{{Sürgün Kulesi Düzenlemesi: Herkes}}
Lordlarım!
Size daha iyi bir oyun deneyimi sağlamak için Sürgün Kulesi’ni düzenledik. Kulenin bir sonraki açılışında Herkesi Çağır özelliği eklenmiş olacak. Sürgün Kulesi’nin her açılış/kapanış döngüsünde ölen askerleriniz belirli bir sayıya ulaştığında, Herkesi Çağır özelliğini kullanabileceksiniz. Belirli miktarda Kutsal Mum tüketip (Zaman Sınırlı Kutsal Mum daha önce tüketilecek.) tüm bireysel sürgün birliklerinizi çağırabileceksiniz. Sürgün Kulesi açıldığında Herkesi Çağır özelliği için gereken mum sayısı, siz normal geri çağırma yaptıkça azalacak.
İyi oyunlar!

Clash of Kings Oyun Stüdyosu

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir