Mobil Oyun

Clash of Kings Yılbaşı Etkinliği İle İlgili Açıklamalar

Strateji Oyunu Clash of Kings Yeni etkinliği ile ilgili bilgi verdi. Yılbaşına daha 1 ay var ama bildiğiniz gibi noel denilen yabancıların bayramı biraz daha erken başlıyor. Clash of Kings bu bayram nedeniyle bir etkinliğini duyurdu. Yakın zamanda bütün mobil oyunlarda etkinlikler ve indirimler başlayacaktır. Takipte kalın.

[Noel Marketleri Etkinliği] Aralık ayına girdiğimizde Noel ruhu havayı kaplar. Birçok Avrupa ülkesi, Amerika ve Kanada’nın bazı bölgeleri bu dönemde Noel Marketleri kurarlar. Bu noel marketlerinin arasında, Nürnberg/Almanya’daki Christkindlesmarkt en bilinenidir, büyük miktarda müşteri çeker ve tarihi en uzun olandır. Market pratik olarak şehir merkezinde kurulur, bu nedenle kalabalıktır ve çok büyüktür. Buradan karmaşık el yapımı parçalar alabilir ve birçok yiyecek ve içecek tadabilirsiniz, örnek olarak Lebkuchen (bir tür zencefilli kurabiye), ızgara sosisler ve Baharatlı Şarap (bir şarap çeşidi). Noel Marketlerine düşkünlüğümüzü göstermek için bir Noel Marketleri Etkinliği düzenliyoruz.
Etkinlik süresince, 120 puanlık Günlük Görev Sandığından Baharatlı Şarap, 340 puanlık Günlük Görev Sandığından ise Lebkuchen elde edebilirsiniz. Baharatlı Şarap’ı zengin ödüller kazanmak için ve Lebkuchen’i Mücadele Emri elde etmek için kullanın.
Lordum, gelin ve Noel Marketleri Etkinliğimize katılın!
Etkinlik Zamanı: 28.11.2017 – 05.12.2017

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Oyundan Haberler #3 – 7 Aralık / 11 Aralık 2020 – Oyun Haberleri

Haber

Oyundan Haberler - 30 Kas / 4 Ara 2020 - Oyun Haberleri

RehberStrateji

Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir