AksiyonMobil Oyun

Shadow Fight 3 Harika Dövüş Ve Aksiyon Oyunu

Uzun zamandır konuşulan Shadow Fight 3 dövüş ve aksiyon oyununa sonunda markette gezinirken rastladım. Elbette vakit kaybetmeden indirdim. Yakında videoları geliyor. Olabildiğince seri yapacağım. Oyunu oynadığım kadarıyla biraz size bahsetmek istiyorum.

Shadow Fight 3 bence olmuş. Hem grafik hem de mekanikler oturmuş. Bir kaç basit sıkıntı var. Rakip ya da siz bazen çok hızlı vuruşlar yapabiliyor ve karşınızdakine hamle şansı bırakmadan oldukça fazla can alabiliyorsunuz. Kombolar ve özel güçler oyuna eğlence katmış. Arka plan oldukça gelişmiş ve değişmiş. Yine vuruş hissiyatı ve slow motion denilen ağır çekimler ayrı bir hava katıyor.

Oyun modern mobil oyun statüsünde. Ayrica pvp savaşları ( ne kadar gerçek bir pop bilmiyorum ) var. Bu müsabakalardan ayrıca sandık düşürüp içinden eşya ve altın çıkartabiliyorsunuz. Eşyalarınız geliştirilebiliyor. Eşyalar özel güçlere sahip olabiliyor. Şöyle ki anladığım kadarıyla bir dövüşcü 4 farklı özel güce sahip olabiliyor. Özel güçleri kullanmak için enerji dolduğu zaman karakteri transa geçirip özel güç kombosu yapılabiliyor. Elbette pve savaşları da Shadow Fight 2 den hatırladığımız gibi. Bu sefer düşmanlarımız farklı.

Shadow Fight 3 tamamen Türkçe olmasıyla da dikkatinizi çekecek. Şimdi İndirin. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nekki.shadowfight3

Shadow Fight 3 Harika Dövüş Ve Aksiyon Oyunu
Shadow Fight 3 Harika Dövüş Ve Aksiyon Oyunu
Shadow Fight 3 Harika Dövüş Ve Aksiyon Oyunu

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

AksiyonArcadeYoutube

Mobil Oyun Tanıtım - Space Justice

AksiyonMMORPG

Dungeon Hunter 5 Güncellendi 31. Güncelleme Detayları

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir