AksiyonMobil Oyun

Shadow Fight 3 Harika Dövüş Ve Aksiyon Oyunu

Uzun zamandır konuşulan Shadow Fight 3 dövüş ve aksiyon oyununa sonunda markette gezinirken rastladım. Elbette vakit kaybetmeden indirdim. Yakında videoları geliyor. Olabildiğince seri yapacağım. Oyunu oynadığım kadarıyla biraz size bahsetmek istiyorum.

Shadow Fight 3 bence olmuş. Hem grafik hem de mekanikler oturmuş. Bir kaç basit sıkıntı var. Rakip ya da siz bazen çok hızlı vuruşlar yapabiliyor ve karşınızdakine hamle şansı bırakmadan oldukça fazla can alabiliyorsunuz. Kombolar ve özel güçler oyuna eğlence katmış. Arka plan oldukça gelişmiş ve değişmiş. Yine vuruş hissiyatı ve slow motion denilen ağır çekimler ayrı bir hava katıyor.

Oyun modern mobil oyun statüsünde. Ayrica pvp savaşları ( ne kadar gerçek bir pop bilmiyorum ) var. Bu müsabakalardan ayrıca sandık düşürüp içinden eşya ve altın çıkartabiliyorsunuz. Eşyalarınız geliştirilebiliyor. Eşyalar özel güçlere sahip olabiliyor. Şöyle ki anladığım kadarıyla bir dövüşcü 4 farklı özel güce sahip olabiliyor. Özel güçleri kullanmak için enerji dolduğu zaman karakteri transa geçirip özel güç kombosu yapılabiliyor. Elbette pve savaşları da Shadow Fight 2 den hatırladığımız gibi. Bu sefer düşmanlarımız farklı.

Shadow Fight 3 tamamen Türkçe olmasıyla da dikkatinizi çekecek. Şimdi İndirin. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nekki.shadowfight3Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Grand Theft Auto 6 Gelişmenin Son Aşamalarında. Rockstar Geliştiricileri Ofislere Dönüyor

AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Guardians of the Galaxy Oyununda Co-op Modu Var Mı?

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir