Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Mobil Oyun

Clash of Kings'te Neler Oluyor?

Clash of Kings uzun zaman once yaptığı güvenlik duyurularını tekrar yapmaya başladı. İnsanların kalelerini korumaları için nasıl haraket etmeleri gerektiğini açıklayan bir duyuruyu daha once paylaşmıştık. Aynı duyuru yine yapıldı. İlk once.kısaca sonra yol göstererek. Peki neler oluyor.

Şundan eminiz ki Clash of Kings bağlantıları tam iyi değil insanlar hesaplarını çalışabiliyor. Bu nedenle çok dikkatli olmak gerekiyor. Zira kale çalındığı zaman Clash of Kings yöneticilerinin size en az 1 ay sonra cevap vereceğini hatta vermeyebileceğini hesaba katarsanız çalınan kalenizi geri almanız hayal haline geliyor. Peki neden böyle.

1. Oyun inanılmaz pahalı insanlar çok para harcıyor. Bu nedenle kolay yoldan gelişmek isteyenler parayla kale satın alıyor. Bu durumda olan bir oyunda çalıntı hesap durumlarının çok olması bizi şaşırtmıyor.
2. Hesap bağlantı sorunları. En büyük açığı ne yaparsanız yapın isterseniz telefona 50 kere format atın Clash of Kings’e ilk başladığınız telefon ya da tablet her zaman Clash of Kings yüklendiğinde aynı hesaba giriyor. Boyle bir güvenlik açığı olabilir mı?

Maalesef durum bu. Bu su an sizin olan telefonla clash of Kings açtınız oynuyorsunuz. Hesabınızı istediğiniz yere bağlayın. Bütün bağlantıları koparın. Ne yaparsanız yapın 10 sene sonra aynı telefonla Clash of Kings oynamaya karar verin ilk olarak o hesap açılacaktır.

İkinci el telefon aldınız ve o telefon çok güçlü bir Clash of Kings hesabı açılmış ama silinmiş. Yükleyin hesap sizindir.

İşte Clash
[Önemli Duyuru] Lordlarım, lütfen dikkat!
Sadece RESMİ sayfalarımızı ve oyun içi sistem maillerinde gönderilen duyuruları dikkate alınız. Size açıkça söylemek isteriz ki oyunumuzun hiçbir yetkilisi size şifrenizi sormaz. Sizden şifre istemez. Mod ve GM’lerin işlem yapabilmesi için Lord Adınız ve Krallığınız yeterlidir. Kaleniz sizin sorumluluğunuzda, bu nedenle hesaplarınızı korumalısınız. Kale bağlantı kayıplarına ve çalıntılara yardım etmeye çalışsak da her zaman çözüme ulaşamayabiliyoruz. Dikkatli olmanızı öneririz.
Teşekkürler
Clash of Kings TR Takımı

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir