Mobil OyunMobil Oyun Tanıtım

Cash of King Değişiklikler ve Ejderhanın Hediyesi Etkinliği

Strateji oyunu Clash of Kings ‘te yeni bir etkinlik başladı. Bu etkinlikte küçük bir miktar para karşılığı önemli hediyeler kazanmak mümkün. Ejderhanın Hediyesi etkinliğinde bahsetmedin evvel insanların neden itiraz etmediğinden ve Clash of Kings’in ne yapmaya çalıştığından bahsedeyim. Miktar yanılmıyorsam 3 TL. Bu nedenle kimse itiraz etmedi. Clash of Kings ise çok düşük bir miktar da olsa bir çok oyuncunun oyuna katkı yapmasını sağlamak istiyor. Bu önemli bir taktik. Zira 3 tl ile ödeme yapmaya başlayan birisi bir sonrakine 5 tl bir de 10 TL vereyim birşey olmaz dönüşüne giriyor.

[Ejderhanın Hediyesi’nde Bu Hafta!] Bir zamanlar savaş alanında yaralandılar ve iyileşene kadar lordları tarafından büyük bir özenle hayata geri döndürüldüler. Savaşta kaybolduktan ve yaralar aldıktan sonra güçlerini tekrar elde etmek için lordlarından ilham aldılar. Onlar artık lordların sadık ortakları, lordların yetenekli asistanıdırlar.
Savaş hiç bitmedi, ancak ejderhalar ile lordlar arasındaki dostluk güçlenmeye devam ediyor. Tanışmak, yardım etmek ve dostluklarına teşekkür etmek ve lordlarının ününü dünyanın dört bir yanına yaymak için hazinelerine büyük ödüller eklediler:
Popülarite Kitabı!!!
I. Etkinlik zamanı: 00:00:00 26.02.2018 – 23:59:59 02.03.2018 (sistem zamanı)
II. Etkinlik İçeriği: Lordlar, ejderhanın hediyesini satın aldıktan sonra etkinlik sırasında her gün 60 popularite kitabını ücretsiz olarak toplayabilir. Tüm etkinlik ödülleri yalnızca etkinlik gününde toplanabilir. Kaçırdıktan sonra tekrar yakalama şansınız yok. Lordum, bu büyük şansın yok olmasına izin vermeyin! Etkinlikten sonra, ödüller normale dönecektir, lütfen fırsatı kaçırmayın.
Clash of Kings Oyun Stüdyosu

[İttifak Hastanesi Duyurusu]
Lordlarım,
İttifak Hastanesi açıldı. Hastanenizin kapasitesi nedeniyle yaralı askerlerinizin ölmesi konusunda endişelenmenize artık gerek yok.
Kısa tanıtım şu şekildedir:
1. Her bir ittifak, İttifak Hastanesi kurabilir. Müttefiklerin yaralı askerleri kendi kişisel maksimum kapasitelerini aştığında, aşılmış kısım İttifak Hastanesine girecek. Toplam kapasite için herhangi bir sınır yoktur, ancak kişisel bir kapasite mevcuttur. Bununla ilgili gelen İttifak bilimini araştırarak kişisel maksimum kapasitenizi artırabilirsiniz.
2. İttifak Hastanesi’ndeki yaralı askerleri İttifak onuru veya altın kullanarak iyileştirebilirsiniz.
3. İttifak Hastanesi yükseltilemez. Sunucular arası etkinlik zamanında, yaralı askerler İttifak Hastanesine girebilirler, ancak İttifak Hastanesini yerleştiremez, geri alamaz ya da yaralı askerleri iyileştiremezsiniz.
4. İttifak Hastanesi yıkıldığında, İttifak Hastanesinde yaralı askerler ölürler. İttifak Hastanesinde yaralanan askerler, oyuncu İttifaktan ayrılırsa ölecektir.
İyi eğlenceler!
Soru ve geri bildirimlerinizi bekliyoruz….
Clash of Kings Oyun Stüdyosu
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir