EtkinlikMobil Oyun

Çin Yılı Etkinlikleri Clash Of Kings

Clash Of Kings’in içine girdiğiniz zaman en çok nefret edilen şeyin Çinliler olduğunu görürsünüz. Oyunda inanılmaz etkin ve çok sayıdalar. Bu nedenle bu etkinliklerin onlar için bol ganimet ki şekilde çok yararlanılabilecek bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. Siz de faydalanın.

[Çin Yeni Yılı – Etkinlik 1]
Yeni Yıl Resmini Toplayın
Zodyak, doğum yılına göre belirlenen ve 12 farklı hayvanı içeren bir Çin geleneğidir, bu hayvanlar fare, sığır, kaplan, tavşan, ejderha, yılan, at, koyun, maymun, tavuk, köpek, domuz. Her tür Ay Yeni Yılı zengin bir folk kültürünü betimler. Modern zamanlarda ise Çin zodyakı Bahar Festivali maskotu olarak kullanılır ve eğlencenin ve kültürel aktivitelerin sembolü olmuştur. Bu yıl “köpek” yılıdır.
Etkinlik süresince, dünya haritasında gizemli evler belirecek. Ziyaret kartı kullanarak bu evleri ziyaret edebileceksiniz. King Balder, Agatha, Küçük Noeya, Prenses Novia ve Prens Ian ile karşılaşırsanız Yeni Yıl parçaları ABC’yi alabileceksiniz. Yeni Yıl parçaları ABCD’yi kalıcı Ejderha Dansı Yeni Yıl Kale Dekorasyonu almak için kullanın!
Lordlarım, ziyaret kartları dilek kuyusunda dilek dileyerek sınırlı sayıda elde edilebilir. Yeni Yıl parçası D’yi paket satın alarak elde edebileceksiniz.
Etkinlik zamanı: 14.02.2018 – 28.02.2018
Çin Yılı Etkinlikleri Clash Of Kings
[Çin Yeni Yılı – Etkinlik 2]
Glutton Düşüyor
Glutton, antik Çin mit ve efsanelerinde gizemli bir canavardır. Dağlar ve Denizler Kitabı’nda yazılıdır. Glutton’un ağzı göğsündedir ve o aşırı yemek yer. Aynı zamanda insanların açgözlülüğünü simgeler. Bu nedenle, genelde bulimik veya cimri insanları betimlemede kullanılır.
Etkinlik süresince, gizemli Glutton dünya haritasında belirecek. Tıklayıp ona saldırmak size birçok ödül kazandıracak ve özel efektli Kestane Fişeği Dekorasyonu da elde edebileceksiniz!
Not: Tek başınıza Glutton’a saldıramazsınız, müttefiklerinizle ralli kurmalısınız!
Etkinlik zamanı: 14.02.2018 – 28.02.2018
Çin Yılı Etkinlikleri Clash Of Kings
[Çin Yeni Yılı – Etkinlik 3]
– Çin Mantıları yiyin.
Çin mantısı yemek Çin Yeni Yılı’nın en önemli geleneklerinden biridir. Yeni Yıl arifesinde birlikte akşam yemeği sonrası Çin mantısı yerler. Birçok insan mantıların içine para da koyar ve bunları bulan çocuklar şanslı sayılır. Kısacası, Çin’de, Yeni Yıl’da tüm aile birlikte oturur, güler, Bahar Festivali Gala’sını izler, Çin mantısı yapar, bu da yılın en sıcak anıdır.
– Yıllanmış ve kutsal pirinç keki çorbasını için.
Koreliler ilk ayın ilk gününde pirinç keki çorbası yemek zorundalar, bu nedenle eski insanlar bu ismi takmışlar. Pirinç keki çorbası, uzun pirinç keki çubuklarından yapılır ve sağlık ve uzun ömür anlamına gelir. Yuvarlak kekler de zenginliği belirtir.
Etkinlik süresince, canavarları öldürerek veya dünyada kaynak toplayarak “Çin Mantısı” ve “Pirinç Keki Çorbası” elde edebilirsiniz. Çin mantıları kullanılamaz. Onları Festival Marketi’nde takas etmelisiniz. Pirinç Keki Çorbaları ödül almak için direkt kullanılabilir.
Lordlarım, Bahar Festivali kültürünü oyunda birçok yerde hissedelim ve Yeni Yılı Çinli ve Koreli oyuncularla kutlayalım!
Etkinlik zamanı: 15.02.2018 – 21.02.2018
Çin Yılı Etkinlikleri Clash Of Kings

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

EtkinlikMMORPG

Rangers of Oblivion Yeni Kostümünü Paylaştı

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir