Mobil Oyun

Lineage 2 Revolution 'da Hileciler Dikkat

Çıktığından beri sürekli yükselen popülerliği ile herkesin dikkatini çekmiş ve her geçen gün kendine yeni oyuncular çekmeyi başarmış Lineage 2 Revolution yönetiminden mesaj var. Oyunda çok fazla hile kullanan olduğunu bildiklerini açıkladıkları gibi hesap alım satımı için atılan mesajlarında dikkatlerini çektiğini belirtiyorlar.

Yapılan açıklamada yasal olmayan şeyler bir daha açıklanıyor ve oyuncuların dikkat etmeleri gerektiği söyleniyor. İşte o açıklama.

Maceracılar!

Sohbet bölmesinde yer alan yasa dışı alım-satım ve reklam yapan hesapların farkında olup, bu kullanıcıların hesaplarına gereken işlemleri uygulamaya başlamış bulunmaktayız. Ayrıca yasa dışı 3. parti programlar ile oyunu kötüye kullanan kullanıcılar için de gereken işlemler başlatılmıştır.

Lineage 2: Revolution ekibi yaşa dışı alım-satım ve program kullanımını artık son derece ciddi bir problem olarak görüp, diğer oyuncularımızın zarar görmemesi önüne geçmek için çalışmalarına başlamış bulunmaktadır. Aşağıdaki kullanım şartlarını göz önünde bulundurarak bu kişiler için gereken yaptırımlar uygulanacaktır.

Ayrıca Bakınız:   Darkness Rises Etkinlik Tamamlama Ve Ödül Alma

1) Organize/Bireysel ödeme iptali, yasa dışı alım satım ile kişisel çıkarlar için yasa dışı program kullanımı tespit edildiğinde oyun içi tüm değerlerinde azaltma ve 365 günlük uzaklaştırma verilir.

2) Oyun sohbet bölmesi, web sitesi, topluluk, mesajlaşma ile yasa dışı alım satım ve reklamlar tespit edildiğinde satıcı ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır.

Hesaptan hesaba transfer ve alışılagelmedik oyun içi tüm hareketler izlenmektedir. Yasa dışı alım-satım ve reklamlar nedeniyle oyuna ve diğer kullanıcılara zarar veren kullanıcılar tespit edilmiş olup, bundan sonra bu tip yasa dışı hareketlerde bulunan kullanıcılara karşı daha büyük önlemler alarak bu tip hareketlerin önüne geçmek için çok daha fazla çalışacağız. Yasa dışı hareketler –   yasa dışı programlar kullananlar ile ilgili araştırmalarımıza titizlikle devam ederek bu kişilerin önüne geçebilmek için çözümler üretmeye devam edeceğiz.

Ayrıca Bakınız:   Rules of Survival Kachawan Kostümü Kaldırılıyor

Lineage 2: Revolution ekibi olarak daha adil ve keyili bir oyun ortamı sağlamak için elimizden geleni yapacağız.

Teşekkür ederiz.”

Lineage 2 Revolution 'da Hileciler Dikkat

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Mobile Legends Advanture Mobil RPG

Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir