Mobil Oyun

Monkey King: Havoc in Heaven Android / iOS

Bu yazıda Google Play üzerinden edindiğim bilgiler vasıtasıyla sizlere kıs ve öz Monkey King Havoc in Heaven oyununu tanıtmak isterim. Benzerleri örnekleri olabilir mavi alternatif arayanlar için iyi olacak düşüncesindeyim.

Tam boyutunu bilmemekle berber Google Play’de oyunun boyutu 22.75 MB olarak görünüyor ama muhtemelen bu başlatıcı kısmıdır. Tahminen 500mb daha fazla. Oyun mmorpg türünde kahraman geliştirip oynadığınız bir oyun.

Oyunda bölge savaşları diye bir özellik var. Gerçek oyuncularla kendi bölgemiz için savaşıyorsunuz. Her oyuncu seçtiği bölgeyi savunuyor. Bir nevi ırk gibi sizde bölge seçiyor ve onun uğruna oyunda savaşıyorsunuz.
Monkey King: Havoc in Heaven Android / iOS
Monkey King Havoc in Heaven oyununda dikkat çekici ve kendine has bir özellik çoklu silah özelliği. Bu özellik sayesinde bir karakterde bütün silahları kullanmanız hatta savaşırken hızlı bir şekilde silahlar arasında geçiş yapmanız mümkün. Bu iyi düşünülmüş, oyunun sıkıcılığını giderecek bir özellik olmuş diyebilirim.
Monkey King: Havoc in Heaven Android / iOS
Kahramanlar çağırıyor biriktiriyor ve geliştiriyorsunuz. Bu özellik diğer oyunlarla standart ama Monkey King Havoc in Heaven oyununda bu kahramanları savaş esnasında yanınızda destek için çağırma özelliği bulunuyor.

Ayrıca Bakınız:   Arena of Valor 28 Kasım - 4 Aralık Ücretsiz Kahraman Rotasyonu

Oyunda PK yani player kill denilen mod bulunuyor. Bununla istediğiniz yerde istediğiniz kişiyle savaşmanız mümkün.
Monkey King: Havoc in Heaven Android / iOS
Oyun içinde 4 farklı sınıf bulunuyor. Naughty Monkey, Dragon Lady, Bull Demon ve Jade Fox. Bunların kendine özgü özelliklerinin olması yanında istediğinizi yakın dövüş ya da uzak dövüş olarak seçebilirsiniz.

Yüzlerce kanat ve diğer eşyalar var. Kanatlar artık bu tür oyunların standartı haline gelmiş durumda. Bu oyunda bulunuyor. Fakat karaktere nasıl etki ettiği konusunda bir fikir yok şuan bende. Giyilebilir deniyor ama bir savaş gücü ya da ilave bir özellik veriyor mu emin değilim. Belki yakın zaman içinde bende bir video kaydederim.

Monkey King: Havoc in Heaven Android / iOS

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Mobile Legends Advanture Mobil RPG

Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir