Mobil Oyun

Monkey King: Havoc in Heaven Android / iOS

Bu yazıda Google Play üzerinden edindiğim bilgiler vasıtasıyla sizlere kıs ve öz Monkey King Havoc in Heaven oyununu tanıtmak isterim. Benzerleri örnekleri olabilir mavi alternatif arayanlar için iyi olacak düşüncesindeyim.

Tam boyutunu bilmemekle berber Google Play’de oyunun boyutu 22.75 MB olarak görünüyor ama muhtemelen bu başlatıcı kısmıdır. Tahminen 500mb daha fazla. Oyun mmorpg türünde kahraman geliştirip oynadığınız bir oyun.

Oyunda bölge savaşları diye bir özellik var. Gerçek oyuncularla kendi bölgemiz için savaşıyorsunuz. Her oyuncu seçtiği bölgeyi savunuyor. Bir nevi ırk gibi sizde bölge seçiyor ve onun uğruna oyunda savaşıyorsunuz.

Monkey King Havoc in Heaven oyununda dikkat çekici ve kendine has bir özellik çoklu silah özelliği. Bu özellik sayesinde bir karakterde bütün silahları kullanmanız hatta savaşırken hızlı bir şekilde silahlar arasında geçiş yapmanız mümkün. Bu iyi düşünülmüş, oyunun sıkıcılığını giderecek bir özellik olmuş diyebilirim.

Kahramanlar çağırıyor biriktiriyor ve geliştiriyorsunuz. Bu özellik diğer oyunlarla standart ama Monkey King Havoc in Heaven oyununda bu kahramanları savaş esnasında yanınızda destek için çağırma özelliği bulunuyor.

Oyunda PK yani player kill denilen mod bulunuyor. Bununla istediğiniz yerde istediğiniz kişiyle savaşmanız mümkün. Oyun içinde 4 farklı sınıf bulunuyor. Naughty Monkey, Dragon Lady, Bull Demon ve Jade Fox. Bunların kendine özgü özelliklerinin olması yanında istediğinizi yakın dövüş ya da uzak dövüş olarak seçebilirsiniz.

Yüzlerce kanat ve diğer eşyalar var. Kanatlar artık bu tür oyunların standartı haline gelmiş durumda. Bu oyunda bulunuyor. Fakat karaktere nasıl etki ettiği konusunda bir fikir yok şuan bende. Giyilebilir deniyor ama bir savaş gücü ya da ilave bir özellik veriyor mu emin değilim. Belki yakın zaman içinde bende bir video kaydederim.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal Ne Kadar Sürede Bitirilir?

Diablo Immortal

Diablo Immortal : Arkadaşlarınla Nasıl Oynarsın?

MMORPG

Black Desert Online Yeni Maceracı Deneyimini Geliştirmek İçin Bazı Değişikliklere Gidecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.