EtkinlikMobil Oyun

Osmanlı Savaşları Android Mobil Oyunu Etkinlik Ve Şikayetler

Az sonra saat 20’de Osmanlı Savaşları Android strateji oyununda bir etkinlik olacak. Bu etkinlik için çok geç olabilir. Zira yazıyı belki sonra göreceksiniz. Bu nedenle kısa kesip etkinlik ve oyun hakkında yapılan bazı yorumlara göz atacağım.

Zamanı gelince Facebook sayfasından bir soru sorulacak ve cevabı en hızlı şekilde promosyon bölümüne girmeniz istenecek. İlk 100 kişiye 100 akçe verilecek.

Peki yorumlar ne?
Kendimce ilgimi çeken yorumlar şu şekilde, rakibimiz Bizans olsun. Bu imkansız bir istek çünkü oyunda tek bir ırk var. İkinci bir ırk eklenmesi halinde denge sorunları çıkacak. Zira benzer bir oyun bilmiyorum. Lakin talep haklı. Ama yapımcılar da haklı olabilir. Oyunun tarihteki zamanı vekiller dönemi ve birlik sağlamak için vekiller birbiriyle savaşıyor. Tarihte bu var.

Oyunda bazı hatalar olduğu konusunda yorumlar var. Lağımcıyla akımının uyumsuz olması, oyundan atma sorunları, hesap kaybolması gibi. Etkinlikten ziyade bunları düzeltin istekleri geliyor.

Osmanlı Savaşları oyununa bina olarak cami talepleri var. Osmanlı olurda cami olmaz mı diyenler var.

Hediyeyi beğenmeyenler oldukça fazla. 100 akçe yeterli değil. 1 mimar, 5000 akçeden sona doğru daha az akçe hediye edilebilir tavsiyelerini yanında mesajın içeriğini derinlemesine inceleyip sürpriz hediyeler nerede sorusu bile gelmiş. Zira duyuru şu şekilde

Merhaba değerli oyuncularımız,

Osmanli Savaşları Facebook sayfasını beğenen oyuncularımızı süpriz hediyeler bekliyor.

Bugün Osmanlı Savaşları Facebook sayfasında Türkiye saati ile 20:00’de yayınlayacağımız soruya promosyon bölümünden doğru cevabı en hızlı veren ilk 100 kişiye 100 akçe hediye edilecek.

Belirli günlerde yapacağımız etkinliklerini kaçırmamak için Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/OsmanliSavaslari1299

İyi oyunlar dileriz.

Limon Games Ekibi

Ayrıca işim değiştirmek isteyenler de oldukça çok. İsminden sıkılmış ya da yanlış almış ya da artık o isimle kötü anılan bir kçbrylipe giremeyen oldukça fazla insan var sanırım.

Yazmadan geçmeyeyim Osmanlı Savaşları Android Strateji oyununda yöneticilerin maillere cevap vermediği şikayetleri ayyuka çıkmış. Sanırım Osmanlı Savaşları oyununda yeterli görevli istihdam edilmemiş. Biraz daha destek olalım arkadaşlar.

Dikkat çekici bir yorum ve bilgi, oyunda ilk 20 ödülleri kaldırılmış. Bunun hakkında şikayet eden var. Bildiğiniz gibi belli dönemlerde ilk 20’ye girenlere inanılmaz hediyeler veriliyordu.

Osmanlı Savaşları strateji oyununda oyuncuların son yorumları bu şekilde.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir