Mobil Oyun

Transformers Johnson Yenilendi – Mobile Legends

Popüler mobil moba oyunlarından birisi Mobile Legends’da bir kahraman daha yenilendi. Uzun zamandır belli aralıklarla geliştiriciler kahramanları yeniliyor. Bu durum oynanışları arttırıyor. Bizde yayınlanan paylaşımın altında oyuncular ne düşünüyor diye küçük bir kazı yaptık.

Yenilenmiş Johnson yolundaki her şeyi temizliyor!
Yenilenmesinden bu yana çok büyük performanslar gösterdi.
14 Şubattan önce %30 indirimden faydalanarak siz de bir kahramanın nasıl değiştiğine şahit olun! #MobileLegendsBangBang #MLBBRisingHero

Bazıları Johnson’un kalkanına laf atarken bazıları her zaman olduğu gibi uçuk ücretlerde şikayetçi. Bu paylaşıma atılan bir yorum da Suriyelilerle ilgili. Suriyeliler yüzünden oyunun oynanmaz hale geldiğiyle ilgili çok ilginç yorumlar bulunuyor.

Görsel de gördüğünüz üzere de kahramanın istatistiklerinde bir iyileşme söz konusu lakin ben bunun kahramanın yenilenmesiyle yakın alakalı olduğunu düşünmüyorum. Zira yenilendi diye kahramanı görmek isteyenler artınca elbette başarı istatistikleri de artıyor.

Mobile Legends’da Johnson için yapılan bir kaç yorum da araba olması, insanların bu şekilde birçok kişiyi trollemesi, arabayla çarpıp 3’te 3 yapanlar. En önemli hususlardan birisi de Johnson’un çok güçlü olduğu yorumları geliyor. Tank mı yoksa dps mi diye soranlar oluyor.

Yeni Johnson’u siz nasıl buldunuz?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir