Mobil Oyun

Transformers Johnson Yenilendi – Mobile Legends

Popüler mobil moba oyunlarından birisi Mobile Legends’da bir kahraman daha yenilendi. Uzun zamandır belli aralıklarla geliştiriciler kahramanları yeniliyor. Bu durum oynanışları arttırıyor. Bizde yayınlanan paylaşımın altında oyuncular ne düşünüyor diye küçük bir kazı yaptık.

Yenilenmiş Johnson yolundaki her şeyi temizliyor!
Yenilenmesinden bu yana çok büyük performanslar gösterdi.
14 Şubattan önce %30 indirimden faydalanarak siz de bir kahramanın nasıl değiştiğine şahit olun! #MobileLegendsBangBang #MLBBRisingHero

Bazıları Johnson’un kalkanına laf atarken bazıları her zaman olduğu gibi uçuk ücretlerde şikayetçi. Bu paylaşıma atılan bir yorum da Suriyelilerle ilgili. Suriyeliler yüzünden oyunun oynanmaz hale geldiğiyle ilgili çok ilginç yorumlar bulunuyor.

Görsel de gördüğünüz üzere de kahramanın istatistiklerinde bir iyileşme söz konusu lakin ben bunun kahramanın yenilenmesiyle yakın alakalı olduğunu düşünmüyorum. Zira yenilendi diye kahramanı görmek isteyenler artınca elbette başarı istatistikleri de artıyor.

Ayrıca Bakınız:   Ön Kayıt - Mighty Battles Strateji (Clash Royale Benzeri)

Mobile Legends’da Johnson için yapılan bir kaç yorum da araba olması, insanların bu şekilde birçok kişiyi trollemesi, arabayla çarpıp 3’te 3 yapanlar. En önemli hususlardan birisi de Johnson’un çok güçlü olduğu yorumları geliyor. Tank mı yoksa dps mi diye soranlar oluyor.

Yeni Johnson’u siz nasıl buldunuz?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Dövüş Oyunu Türüne Yeni Boyut Kazandıran Granblue Fantasy: Versus Dragon Ball FighterZ Geliştiricileri Tarafından Piyasaya Sürülecek

Mobil Oyun

F2P Mobil Yarış Oyunu Forza Street Yakında Galaxy Store'da Çıkacak

ListeMobil Oyun

İnternetsiz Mobil Oyunlar

ListeMobil Oyun

En Çok Oynanan Ücretsiz Mobil Oyunlar

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir