Mobil OyunStrateji

Aziz Patrick Günü Etkinliği – Clash of Kings

Etkinlik cenneti Clash of Kings ‘ten bir etkinlik daha geliyor. Oyuncuları hiç boş bırakmayan oyun maalesef ki oyuncular tarafından da sürekli haklı olarak eleştiriliyor. Eleştirilere kısa bir göz atacağız ama ilk önce Aziz Patrick Günü etkinliği hakkımda bilgi verelim.

[Aziz Patrik Günü Etkinliği] Aziz Patrik Günü, her yıl Mart ayının 17’sine denk gelmektedir. İrlandalı Koruyucu Aziz Patrik’i anmak için düzenlenmektedir. Aziz Patrik Günü boyunca, genellikle bir geçit töreni olmaktadır. O gün için geleneksel kutlama rengi yeşildir. Bu yüzden, buradaki insanlar yeşil kıyafetler, yeşil şapkalar giyecek ve dahası yüzlerine yeşil boyayla yonca çizecektir.
Etkinlik süresince, canavar öldürdüğünüzde Buzlu Dark Bira ve Yonca elde etme şansınız var. Bunları alıp etkinlik merkezinden ödüller toplayabilirsiniz!
Etkinlik Zamanı: 15.03.2018 – 20.03.2018
İyi eğlenceler!
Clash of Kings Türkiye Takımı

Clash of Kings ‘in bu son etkinliğinin altına yapılan oyuncu yorumlarına kısa bir göz atıyoruz.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings 'ten Güncelleme Üstüne Güncelleme v3.34.0

Duyuru, etkinlik 15’inde resmi olarak başladı ama muhtemelen oyundan kaynaklı bazı hatalar nedeniyle erken açılış yaptı. Bu nedenle 14’ünde topladığımız eşyalar geçerli olmayacak. Bilginize. Resmi duyurudur.
Konuyla ilgili başka yorum 14’ünde bir hesabın topladığı eşyalar sarılmasına rağmen başka bir hesaptaki eşyaların sayılmadığı yönünde bazı yorumlar bulunuyor. Muhtemelen önlem alınmadan ve hata giderilmeden önce kullanılan eşyalar satılıyordu. Keşke acele etseydiniz.
Dikkat çekici ve sürekli gördüğüm bir başka yorum, oyunun artık stratejiyle bir alakası kalmadığı sadece parayla ilgili olduğu yönünde ve katılmamak elde değil. Lakin ücretsiz oyunların kaderi bu.
Bizce ücretsiz oyunlarda oyun içi oyuncu dengesi için sadece kozmetik eşyalar satılmalı. Kozmetik ce görünüm kısmının özelleştirmesi için para ödenmeli ama bunu maalesef Clash of Kings ‘te görmek mümkün değil.

Clash of Kings ile ilgili etkinlik ve haberleri sizlere vermeye devam edeceğiz takipte kalınız.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Total War: Warhammer II The Warden & The Paunch DLC Paketini Aldı

RehberStrateji

Civilization 6'nın Kıyamet (apocalypse) Oyun Modunda Neler Farklı?

RehberStrateji

Civilization 6'da En İyi Pantheon Hangisi?

Mobil Oyun

Red Dot: Front Line'da Her Maçı Kazanmanızı Sağlayacak İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir